Prosinec 2006

Emigrate

29. prosince 2006 v 12:52 | nebel |  REcenze
Richard´s Zven Kruspe EMIGRATE
RZK bErnStEiN. (týpek jak fik, krásnej a umí)
Tohoto kytarového Mága zná snad každý fanoušek R+. Je ženatý, má dcerku a jeho manželka je Američanka, takže žije střídavě v USA a v Německu. No a právě v USA nedávno založil s ostatními muzikanty z legendárních skupin(Clawfinger,Placebo) project EMIGRATE.
Je to rock-metalová skupina, já osobně sem od nich slyšela 4 songy a je tam hodně znát vliv Richardovo působení v R+ a mírně americká atmosféra, ale rozhodně to není na škodu, když se skloubí tyto dva prvky:)O co víc mě potěšila zmínka, že v kapele hraje oblíbený basák Stefan z Placeba, ale na oficiálních stránkách jeho jméno nebylo tak jako newim..každopádně co sem slyšela, tak se mi dost líbí..už aby vyšlo celý album je to mazec!!!:)
By nebelus bernsteinus(r)

NEW in Artwork

28. prosince 2006 v 23:43 | nebel
Práwě sem přidala hafo wjecí do gallerky Artwork:)

wětšina z letošního října-giocondami a pastelem, jinak fixny apod. loni- letošní prosinezz

Enjoy my DIY worx
nebelus Artworxuzz(r)

VoelkerbAll part one!

27. prosince 2006 v 23:10 | nebel |  REcenze
Nimes france 2005 23/5
VoelkerbAll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No tak to ne! Pustila jsem si konečně už dva dny očekávané DVD VoelkerbAll, s tím že to zajisté nebude nuda, i přesto, že mě už R+ tolik neberou, ale reakce... Naprosto neočekávaná!
Dostavila se extáze nepopsatelná, po vsunutí krásně pozlaceného disku do přehrávače!Možná si budete klepat na čelo, co to sem za fanatika, jenže, kdo neviděl, nepochopí!!!
Více než hodina naprosto skvělé show, atmosféra nepopsatelná, o hereckém i pěveckém, natož hudebním výkonu nemluvě. Celou dobu jsem byla do děje naprosto zažraná, jako bych tam byla se všema těma fanouškama, stejně jako oni pohazovala hlavou do rytmu atd.
Dříve než v půlce jsem o sobě naprosto nevěděla:) obzvlášt u těch atmosferičtějších skladeb, ale co si budeme povídat, to byly snad všechny:)
Co mě dostalo nejvíc, bylo Tillovo charisma, naprosté bavičské kouzlo Flakeho, um Richieho a Paula, Doomovo magická bubnohra a Oliver...:)Jeho jízda na člunu alias "Seemann" při jednom ze závěrečných přídavků(jich bylo btw asi 5 nebo 4!)- to je naprostá bomba!!!!
Pyrotechnické efekty??Těch bylo požehnaně! Robotické pohyby a valící se oheň nejednou přímo z Tillových paží, hořícího mikrofonu či z podkotle s málem zaživa uvařeným Flakem.. místy naháněly pekelný strach, ale to ještě umocňovalo onu drakulovsky-cyber-bizardně-fantastickou atmosféru..
O právě prožité užité vícenež hodině někde mimo tento vesmír, v galaxii Rammstein bych tu mohla psát hodiny hodiny a stejně by to nemělo ten pravý efekt..musíte shlédnout sami:)
Zítra mě čeká další kus.. Japanese, Moscow...ráj pro všechny smysly, absolutní euforie a uspokojení, to je, byl a vždycky bude RAMMSTEIN.FEUER FREI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BY NEBEL(R+)

RAMMS+EIN-VoelkerbAll!

26. prosince 2006 v 11:25 | nebel
Už za chvíli!!!
By nebel(r)

Sharada´s theme.

22. prosince 2006 v 23:55 | nebel
dEdicAtEd to MbFrNd, UKL. P(s)ychedelic sharada´s theme, Do U likE it?:)
By nEbElUs fAntAsUs(r)