Leden 2008

Vzkaz pro čaroděje

30. ledna 2008 v 23:40 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Čachry letí nočním vzduchem

Necítit úplné vyčerpání, chlad a smutek, jen tisknout tvoje hubené tělo k sobě. Vnímat lidské teplo a tu nepopsatelnou energii mezi námi. Už žádná další selhání beznaděje, strachu, paniky a vtíravých zlých myšlenek. Jediná touha vzdát se noci a po tvém boku ulehnout a vmžiku usnout. Se štěstím vyrytým na čele. Klidná jako zamrzlá řeka. Ne stresovaná, jako rozeklané pahorky. Kdo dává lásku, oporu a pochopení, nesmí dostat trápení do své mysli. Zaplatím zlatem za následujících několik hodin pospolu. Jak vyjádřit ti absolutní oddanost? Alespoň v tento večer, hvězdy prozradí co ukrývá se v srdci pokřivené spirály. Jitřenka září, ta nevyhasne.To ona proráží svým světlem dokonalou tmu noci. A tom bys mohl něco vědět, i když právě netušíš,čaroději. Kouzelnou hůlkou čaruješ s energií. Chvíli bereš, chvíli dáváš. Je čas jít spát a skvělé chvíle dnešního dne nechat proudit myslí, zatímco nezdary zahodit pod rohožku a nezamést je, nýbrž v kyselině rozpustit.
S láskou mezi námi, hlubokou jako oceán tvých modrých očí, přeji dobrou noc, můj věčný čaroději...


by nebel(r)

More ULITA,baby..

27. ledna 2008 v 20:00 | nebel |  Moje galerie
Zatím nevyřešená rovnice:
ED 66(6)
+
Barusha 23
+
ULITKA @ UL
=
?
zda nastane tato situace a splní-li se tato krásná rovnice, která by byla malým nastiněním tehdejší atmosféry a osvěžení prvních časů námluv, je zatím ve hvězdách... Jak by to bylo nádherné. Avšak vysvědčení zhatí nejspíš všechny plány a pro NEBEL(r)A bude čtvrteční ortel:
Držte palce ať si smrt kosu příliš nebrousí:)
by nebel(r).... 4 days before death by report of destruction.

Jungle assault photozz

24. ledna 2008 v 23:17 | nebel |  Moje galerie
Konečně jsou tady fotkuny z sobotní akce! Sice je fotila neznámá slečna, které přestokrát děkuju za zdokumentování svého a Edovo řádění a vůbec celé pařby, nicméně jsem si je trochu upravila k obrazu svému za pomocí artwork programu. Ať máme nějakou památku přeci:) Jen se nelekněte a nespadněte ze židle. Koho by zajímalo na čem jsem jela: žádný trip, THC nebo speedy, pouhopouhé pivo a minerálka:D

Let´s see the artworks from jungle/fotky v samostatné složce hlavního menu
by nebel(r) 23 @ 66

Jungle assault in da Godfinger.23.

20. ledna 2008 v 12:37 | nebel |  napsáno nebel(r)em
SATURDAY ON FREE JUNGLE: JUNKIE FORCE DJ´s


Zase jeden velkolepý freekend! V pátek se odpočívalo před televizí, zato sobota se osolila, jako snad nikdy. Freečko pod vedením pánů DJů Tea-packa a Ondrixe, na 3ožáku.
Už od brzkých večerních hodin se začaly z mixážních pultů linout sety. Měli jsme výhodnou pozici- jakýsi provizorní stůl sestávající ze stolní desky a soupravy beden, sound se linul přímo pod našima tělama. Po chvílí vrtění se, nám to už nedalo a doslova jsme s Eddiem skočili na parket. Free vstup, free atmosféra, free obecenstvo. A to doslova. Od systémáků, po Emoboye, který se až vtíravě vrtěl vepředu, s roztahovákem a emočepkou v rukavičkách..Hm...:-O :-)Každý to bral po svém, ale hlavně se věnovali všichni soustředění se na taneční kreace a vychutnávali hudbu. Mě nevyjímaje. Zatímco Eddie pohodově s cigaretou v ruce poskakoval u beden, já skotačila na celém parketu, mezi škubajícíma se tělama, vymýšlela nejrůznější variace jak dostat z těla pohybem energii a emoce. Šlo to naplno, občas to chtělo pauzu, napít se minerálky, nebo jentak chvíli pozorovat okolní dění a vychutnávat si, že můžu právě v ten okamžik být přesně na tomhle místě a bavit se jak jen tělo dovolí, po boku toho, koho miluju.. S narůstající hodinou se i sál začal plnit a djové byli tak v zápalu, že si občas neodpustili hardcorové úseky, což mě, Eddieho i většinu obecenstva popohnalo k ještě větším pohybovým výkonům. Prostě bez okolků, pařilo se o sto šest. Když byla zábava úplně nejvíc naplno, začali do klubu vnikat mírně nežádoucí disko a podivuhodné existence. Uvidíte sami, celá akce byla hojně dokumentována jednou slečnou a nejen jí, takže určitě budou fotky. Sama jsem na ně zvědavá. Když už síly nestačily, životodárná tekutina H20, osvěžila mysl i tělo víc, než redbull za 55 kč. Jelo se dále, skoky, romantické jungle tanečky s mým milovaným mužem, chvílemi skoro breakování.. Na parketu už bylo tolik lidí, že člověk musel dávat pozor, kterým směrem se derou jeho ruce i nohy:) Někteří z pánů už měli solidně vypito a i něco jiného, znepříjemňovali djům mixování a museli být doslova sundavání z podia. Ale to se prostě přihodí, rozhodně to akci nijak nepokazilo. Mrazení a elektrické výboje po celém těle, nevím odkud se brala všechna ta energie, ale parádně jsme se vyřádili a v brzkých ranních hodinách jsme s přítelem odcházeli šťastní, že jsme mohli užít takovou pařbu jeden s druhým po boku. Z totálního vyčerpání jsme po horké koupeli padli do měkoučkých peřin a hnedka usnuli. Ideální freekend:)Láska (nejen mezi bednami), vlahé nedělní ráno, světla stroboskopů a nepopsatelný pocit štěstí, zatímco tisknuli své ruce v objetí, vyčerpáni hudbou, tancem a nápoji.
Ať žijou jungly, bez kterých bych nepoznala toho, s kým se nejen skvěle paří, směje, pláče, ale hlavně mu patří celé moje srdce a naopak. Miluju Eddieho a nejlepší způsob, jak se odreagovat a užít si hudby-Jungle akce:)

by very satisfacted nebel(r)

DR.inspired :Nameless

15. ledna 2008 v 23:11 | nebel |  napsáno nebel(r)em
- Despairs ray: Stejný orientální tón, ale jiný tvůrčí prostor

Nameless
Tvoje podsaditá postava se ztrácí v temném večeru. Vidím skoro jen siluetu. Ale ta noční osamělost a sklíčenost z následujícího je vidět i potmě. Vychutnávám si i přes tmu tu štíhlou postavu v černých džípácích a zbrusu nových botkách, typická chůze drsňáka, co to má na háku, uklidňuje a zároveň rozpaluje mojí mysl. V nitru vězí dobrá nálada, zas po náročných dnech idyla mysli.
Aury nazelenalé a fialové barvy se splétají ve vzduchu. Tvoří jakýsi hvězdný prach, ten se formuje do linií, prýštících ten blahodárný pocit. Tiché ulice v rozbředlém sněhu. Svit lamp vrhá stíny. Mírný opar tajemna zahaluje pozdní hodinu.
Dar klidu, věnovaný pocitem bezpečí. Jen dobré myšlenky, posílám ti pozitivní energii, co jen to jde. Společně zvládneme vše. Ať tě obalí oblak klidného spánku a probudíš se natolik bdělý, abys zvládl neodkladné. Až ucítíš kolem sebe vánek vonící po mučence, uveleb se a nech se kolébat na křídlech snů.
Dobrou noc, čaroději.
pro rejpaly:vzkaz vyvolenému, bez sebemenšího zájmu o gramatickou kritiku a jiné..ale jak je známo,je marné mluvit do větru,není liž pravda?;-)
By nebel(R)

Takový rušný freekend

14. ledna 2008 v 0:12 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Druhý lednový víkend, první po týdením školním zápřahu, kdy mnozí doslova padali na držku. Najednou úkoly, povinnosti, písemky, nehorázně rychlé zařazení do všedního stereotypu bylo ubíjející a drastické. Nicméně se přežilo a vysněné tři dny byly tady. Po zazvonění poslední hodiny se mi chtělo skoro jásat. Odpoledne bylo plné očekávání večera hýření a oslavky svobodných dní. Ale s večernímy hodinami nálada jaksi poklesla, nejspíš i proto, že se nebel vesele vysekala před barákem na ledě. Agrese byla na světě. Ani trefná pobízivá poznámka moc vody nerozvířila. Popilo se něco málo a šlo se na Božák, kde od osmi večer probíhalo promítání Simpsons nepřetržitě, až do 2 ráno. Cesta v mraze po ledových chodnících byla taky hustá. Ale kluci neztráceli veselou náladu. Jen mě se kamsi vytratila. To ta zima. Ta vnitřní, nepozvaná vkrádající se do hlubin mysli. Ale proč? Nikdo si jí nepřál. Dorazili jsme kolem 23hodin, kolem bylo hojně rozjařených podnapilých punkáčů a uvnitř bylo spíše obecenstvo mladší 18ti let, podle odhadu. S něčím k pití jsme se s přítelem a kamarádem Tomášem usadili do první řady ke stolu. První tři epizody mě bavily, když naběhl asi pátý díl, zima(k tomu pít ještě studené pivo bylo fakt "ideální") už byla nesnesitelná a nálada, nejen moje nebyla daleko od znuzení a trochu i beznaděje. Chvílemi u fotbálku to byla skutečně beznaděj a zmatení. S letmým pozdravem sestřenice Veroniky jsme usoudili, že bude nejlepší se přesunout domů, pročistit si hlavu mrazivým vzduchem a uklidit se někam, kde nebudou hordy lidí. Cesta zpátky byla vážně eskapáda. A ten mráz. Ve zdraví se došlo domů.. Opravdu nepříjemná atmosféra se nakonec zažehnala vlídným slovem..Ach, ta hlavuna, že? Víme svoje. Spánek zahnal téměř všechny chmury a nastala rozmilá sobota.. Den totálního freekendu. Ta jím byla naplno:) Jestliže byl pátek nevydařený, pak sobota ho plně nahradila do posledního puntíku. Překvapení nezná hranic, o sobě samotném to platí dvojnásob. Atmosféra U Krysy s kartami v ruce vedle pohodových bývalých květinových dětí byla příjemná a dodávala pocit bezpečí, zatímco ve Spektru to tentokrát frčelo na plné obrátky.. To holt když je někdo na**danej jako vítr:-D/ pan Alladin s náušnicí, za rytmu Prodigy.. Jen jsme s Eddiem smíchy valili zraky. A černé pivo mělo vynikající chuť. Na chvíli jsme se tedy uvelebili v rozjařené společnosti místních pařivých pánů, vzadu oldschooláci a emo osoby hráli fotbálek, objevilo se pár známých tváří.. A už jsme běželi domů do tepla na horký čaj:) V televizi neběželo nic, co by za to stálo, na horor už bylo pozdě,tak bylo nejrozumnějším řešením jít spát. Jak jinak, po rušném dni i tom předchozím:)
Probuzení nebylo dlouho tak příjemné. Až na vyzvánění budíku a dopolední běh na autobus, aby nebel stihla být na oběd doma.. Ale to už je nepatrný detail, který nedokázal idylku zkazit. Neděle byla odpočívacím dnem, nebel doháněla ztracený spánek, bohužel ji naopak dohánělo učení mučení, bez kterého se má přítomnost neobejde.. Vskutku zajímavý konec týdne:) Tak by to mohlo být, krom páteční nálady pořád. Ale to už by nebylo ono, že?:)

By Nebel(R)

Z hlouby mysli

1. ledna 2008 v 13:24 | nebel |  napsáno nebel(r)em
PF 2008

Vyhaslá svíce spasitele,
dere se smutně do postele,
temota tichých zdí,
zatuchlé zvony kostelní.

Jsi mým mužem,
pokladna tužeb,
máš k ní klíč,
láska překryla chtíč.

Zataženo,
říkáš mi Moje ženo,
nebe modře rozkročeno,
oblaky zoufalství,
se smutkem stavějí mříž.

Motýl a hedvábí,
Když páva dovábí,
odlétají pryč,
nemlč! raději křič..

Běžím do kolejnic,
podáváš mi ruku,
rozplývám se,
necítíš nic.

Ne, nechci,aby beznaděj,
byla jak temný čaroděj.
Tiše lež vedle mne,rozjímej,
nic než okamžik nevnímej,
své smutné oči předemnou neskrývej.

Rozplynu se pro tebe,
odletím do nebe,
budu tvůj anděl,
ale prosím, nebuď smutný,
to je jen můj úděl.

Spi, můj hvězdáři,
a já ti zas brzy zazářím,
spi, na loži plném hvězd,
Jen jeden polibek,
usneme hned..Báseň líčící momentální náladu, cítění. Nestojím o hodnocení úpravy a gramatiky. Ta je mi v téhle básni naprosto ukradená.

By Nebel(r)