Jungle assault in da Godfinger.23.

20. ledna 2008 v 12:37 | nebel |  napsáno nebel(r)em
SATURDAY ON FREE JUNGLE: JUNKIE FORCE DJ´s


Zase jeden velkolepý freekend! V pátek se odpočívalo před televizí, zato sobota se osolila, jako snad nikdy. Freečko pod vedením pánů DJů Tea-packa a Ondrixe, na 3ožáku.
Už od brzkých večerních hodin se začaly z mixážních pultů linout sety. Měli jsme výhodnou pozici- jakýsi provizorní stůl sestávající ze stolní desky a soupravy beden, sound se linul přímo pod našima tělama. Po chvílí vrtění se, nám to už nedalo a doslova jsme s Eddiem skočili na parket. Free vstup, free atmosféra, free obecenstvo. A to doslova. Od systémáků, po Emoboye, který se až vtíravě vrtěl vepředu, s roztahovákem a emočepkou v rukavičkách..Hm...:-O :-)Každý to bral po svém, ale hlavně se věnovali všichni soustředění se na taneční kreace a vychutnávali hudbu. Mě nevyjímaje. Zatímco Eddie pohodově s cigaretou v ruce poskakoval u beden, já skotačila na celém parketu, mezi škubajícíma se tělama, vymýšlela nejrůznější variace jak dostat z těla pohybem energii a emoce. Šlo to naplno, občas to chtělo pauzu, napít se minerálky, nebo jentak chvíli pozorovat okolní dění a vychutnávat si, že můžu právě v ten okamžik být přesně na tomhle místě a bavit se jak jen tělo dovolí, po boku toho, koho miluju.. S narůstající hodinou se i sál začal plnit a djové byli tak v zápalu, že si občas neodpustili hardcorové úseky, což mě, Eddieho i většinu obecenstva popohnalo k ještě větším pohybovým výkonům. Prostě bez okolků, pařilo se o sto šest. Když byla zábava úplně nejvíc naplno, začali do klubu vnikat mírně nežádoucí disko a podivuhodné existence. Uvidíte sami, celá akce byla hojně dokumentována jednou slečnou a nejen jí, takže určitě budou fotky. Sama jsem na ně zvědavá. Když už síly nestačily, životodárná tekutina H20, osvěžila mysl i tělo víc, než redbull za 55 kč. Jelo se dále, skoky, romantické jungle tanečky s mým milovaným mužem, chvílemi skoro breakování.. Na parketu už bylo tolik lidí, že člověk musel dávat pozor, kterým směrem se derou jeho ruce i nohy:) Někteří z pánů už měli solidně vypito a i něco jiného, znepříjemňovali djům mixování a museli být doslova sundavání z podia. Ale to se prostě přihodí, rozhodně to akci nijak nepokazilo. Mrazení a elektrické výboje po celém těle, nevím odkud se brala všechna ta energie, ale parádně jsme se vyřádili a v brzkých ranních hodinách jsme s přítelem odcházeli šťastní, že jsme mohli užít takovou pařbu jeden s druhým po boku. Z totálního vyčerpání jsme po horké koupeli padli do měkoučkých peřin a hnedka usnuli. Ideální freekend:)Láska (nejen mezi bednami), vlahé nedělní ráno, světla stroboskopů a nepopsatelný pocit štěstí, zatímco tisknuli své ruce v objetí, vyčerpáni hudbou, tancem a nápoji.
Ať žijou jungly, bez kterých bych nepoznala toho, s kým se nejen skvěle paří, směje, pláče, ale hlavně mu patří celé moje srdce a naopak. Miluju Eddieho a nejlepší způsob, jak se odreagovat a užít si hudby-Jungle akce:)

by very satisfacted nebel(r)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zazvorek | 20. ledna 2008 v 12:53 | Reagovat

Tak tohel je věc, na kterou se nehorázně těšim- moej první jungle,dnb a hc party:Djá zas měla pátek plný plesování ve znamení zelené a piva (UKL-viva la Pivák....O:))vypadá to, že každý další ples bude stále více vyčerpávající a vyčerpávající:)

A něco na závěr:možná budeme mít doprovod na Cury:)Viva la Pivrnec:D:D:D

2 nebel(r) | 20. ledna 2008 v 13:37 | Reagovat

Moje rychta s velkým R to byla druhá, ale ty se určitě taky dočkáš:)zelená nebyla, spíše pivo a minerálka:) viva las frescas(ať žijou RYBY;) 23+66= <3

3 zazvorek | 21. ledna 2008 v 17:30 | Reagovat

přesně tak, ať žijou hodný RYBY:D a opera a velký bílý psi...což možná někdo nepobírá,ale já nevim, kam jinam to napsat:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama