Červenec 2008

Cyborkovy umělecké sklony:)

31. července 2008 v 16:48 | nebel |  Moje galerie
Umělecké dílo, připomínající nohy mrtvoly z márnice:
a tady trocha artistismu:D
by nebel(r) foceno by nebel and by Ed
více fotek hledejte v photozz,trocha nebelecku, léto 08 :) get artworked!

The Fantasy

29. července 2008 v 18:57 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Co se to dnes děje. Proč tolik emocí a podrážděnosti? Zas je toho na mě moc. Chtělo by to na chvíli se zastavit v pomyslném, mýleně nazvaném 4Déčku a setrvat chvíli ve stavu beztíže. Proč lítost nad rozlitým mlékem, snad strach, že se ho nepovede správně utřít? Ano, snad i obavy.
Přehnané horko nečiní zrovna oddechovou scénu klidu. Horké čelo by spočinulo na něčím klíně. Paranoia. Chce to vycouvat z krajin beznadějných. Zasadit vzteku nemilosrdnou ránu, tu poslední. Co mi chybí? Co komu chybí. Někdy někdo, někdy něco, někdy nic.
To ten opar pozdního července, on zastírá ráno rosou krajinu a věci nejsou vždy vidět takové,jaé jsou. Opar je tak opojný ale vedro zasazuje smrtelné údery do týla. Takže mu nevyklouznete ze spáru i kdyby ste se zaboha snažili.
Kdo se mění před očima, kdo zůstává sám sebou. Kdo otvírá náruč, kdo neumí se projevit. Všechno se mění jako počasí a teplota. Nebojte, mám oči otevřené. Jen trocha stesku v srdci, že nejde projevit, že občas je tu fajn. Projevit se, někdy je na obtíž. A tak se to radši skryje do ulity.
To hráblo z vedra, ono to s deštěm vyšumí. Chce to obklad a...kakao už není.
by nebel(r)

Co uvízlo v paměti.Honba za klidem

28. července 2008 v 11:24 | nebel |  napsáno nebel(r)em
No, tohle jsou střípky dojmů,co ve mě zanechal včerejší pobyt v lese:)
Občas je dobré změnit všední krajinu města v něco neohratelného. Dostat se tam, kde to důvěrně znáte, dalo by se říct že..každé stéblo trávy a lísteček na stromě. Tichá a přeci plná života, přírodou obklopená chata ze všech stran. Ani malý výlet neuškodí a občas jste překvapeni, jak z pár hodin předpokládaného zhnusení, vyklube se zadumaná nálada ze spokojenosti. Jak těch pár stromů a všeho živého s dotykem přírody obnoví energii a dodá vitalitu. A že i rodinný dýchánek, obvykle působící hrůzně, vůbec tak špatný nebyl(nezakřikněme to však do budoucna zas,že..)Moc pěkný zážitek jednoho pozdního nedělního odpoledne, s nádechy nostalgie a odlesky rezatých paprsků pozdně červencových. V duši nebel zavládl klid a mír a láska, z krajů spatřených. Nikdy neopovrhnu klidnou náladouv přírodě. Takovéto okamžiky jsou balsámem a relaxem, hluboko se zarývajícím do duše.
by nebel(r)

Co vlastně teď nebel poslouchá?

26. července 2008 v 17:15 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Inu všechno možné, co se mu zdá vhodné pro ten jeden daný okamžik a náladu,nebo prostě o mu zrovna přijde pod ruku, spíše padne do oka. Je člověk,co má rád nové věci a ozkouší cokoliv, co se zdá něčím zajímavé (rozuměj v hudbě, ne tak docela v životě,tam je šťastný v zaběhlých kolejích).Léto je vhodné k inspiraci novými rytmy, zvuky:Da vším co k hudbě patří. Je na to více času a někdy i samoty pro vychutnání kvalitního hlasitého zvuku. A jak víme, je člověkem se srdcem bijícím hlavně pro hudbu temnou a tvrdou. V poslední době docela upustil od HC(kytarových, ne elektronických) a zas se vrátil na půdu starého dobrého gothic,atmos-symfo a blacku. Nepohrdne ani death metalem, ale čím cítí melodii, temnotu,ale stále nějakou teatrálnost a hlubokou škálu prvků se střídajících, nikoliv zarytý těžký hutný metlos blackos,bez samplů, bez vokálů, čistě ten pravý, ještě není určen k mému uchu. Gothic ano,ale opět s prvky temnoty. A právě proto mne překvapila skupina MOONSPELL, ano klasika pro mnohé, pro zvídavého nebela,který si ale však nejradši pouští tři čtyři oblíbené kusy z music knihovny svého pc, než se po době dokope si poslechnout ty tuny novinek,na které se nedávno zaměřil..To byla novinka jak fík a zrovna jak napotvoru měli pár měsíců vydané nové album( to Etherial Night),takže řacha.
Zapracoval tu i návrat k THERIONŮM, mírně to ovlivnili skvělí Amaseffer(ty bych brala i jako objev roku (sama za sebe).To mám tedy zatím oblíbené jen D Arab zaraq.
Z Blacku vítězí jednoznačně Cradle of Filth, jo pro mnohé komerční fuckeři co s blackem nemají nic společného. Tak jinak, on to vlastně vůbec není black,že jo,ale to je mi fuk,pro mě ano, protože atmosféra temná, klávesy a i když je to teď už spíš heavy metloš(dusk odborně)s murmurem, tak co vím z prvních alb, pěkná černá zahulená temnota. Mám je ráda pro ten pocit z poslechu. Stará dobrá Anglie,na tu nic nemá, v tvorbě. Právě se zkouším ponořit do jiných vod, uvidíme co přinese Belphegor..Jestli víte něco o jednočlenném projektu Horde,jakože legendární blackové album Hellig Usvart,tak opěvované Sparkem mě nechytlo.Asi moc přeextrémní přístup..zatím.
Death ve spojení s pojmem Avulsed vůbec neuškodí, v menším množství. No metalcore už tolik nebaví, snad jen s dobrým ozvučením,ale neurazí.
A mimo metal nebel nepohrdne taky ničím co se opírá o triphop a massivní atack:), Soporek aeternus a Siouxsie stále letí, někdy i punk ale zřídka. Ve ska už jsem odchovávána stejně jako v jungle and drum and basess a když je live gabba,taky se dá:)
A je-li nálada, kytary jsou taky vítány. Zběsilá z Yeah yeah yeahs, Distillers a tak..
Taky menší zaměření na mittleraltermusik DCD aspol.. prostě pořád to samé v normálu až na výjímky,akorád teď truchlí The Cure, SOAD a Rammsteini,ale jejich čas jistě zase přijde.
Hledám tedy někoho,kdo by mě vypomohl s poznáváním metalových krajin, protože hledat to jen pomocí sparku a internetu je dost náročné. Takže bloggeři všech zemí, neserte a koukejte se přidat a dávat echa na dobrou hudbu. hlavně žádný emíčka:D
by nebeleček(r) metal4ever

Klenoty z nebelovy sbírky vol.1:hebrejský Exodus

26. července 2008 v 16:43 | nebel |  HUDBA
Toto léto je více než to předchozí inspirováno metalem, gothic a vším tímto podobným. Do své hudební sbírky schraňuji co se dá a občas se povede sehnat něco exotického. Takovýmto počinem je i album AMASEFFER- jewishských otroků žití.
AMASEFFER: SLAVES FOR LIFE (EXODUS) 2008,IZRAEL
Tahle deska rozhodně nepatří k těm metalovkám co si můžete pustit jen tak, je to žánr více než průvodní, je tedy záhodno si k tomu pohodlně sednout,snad i zapálit šísu, vonné tyčinky a nechat se unášet dějem. Ne nadarmo jeden z tria hudebníků, kteří mají tenhle "bordýlek kolem hexagramu" nastarost, patřil kdysi k THERION, kdo zná, ví o čem je z hlediska hudby řeč a co může a nemá očekávat:)
První otvíračka Sorrow, je spíš jak intro z nějakého historického eposu na DVD. Dupoty koní, trocha hebrejštiny(ta se v průběhu celé stopáže mísí s angličtinou,jak v mluvě tak vokálech). Dvoječka Slaves for life je zase mírně podobná Metalopeře a nevím proč, ale ten zpěvák má hlas jak Karel Heřmánek:Dsory,ale poslechněte si to, poznáte,že nekecám. Takže zahučely kočáry a jede metalová smršt a všude kolem kašmírová magií opředená aura. Tři- Birth of deliverance-další takový epos, prolínán zvuky dokreslující atmošku poušti, grglavé modlící polohlasy amishů..kdybych tak uměla hebrejsky. Další srovnatelnost s Therion- ty xylofon prvky a piano. Křik lidí, prostě pravý exodus. Ne nadarmo se album jmenuje stejně, ono totiž amaseffer znamená označení svatých v knize Starého zákona, takže se to opírá o svaté texty(znatelné uřž v jednotlivých názvech písní)
Midian, je taková tajuplná, víc orientu a temnoty se vměstnat už snad nedalo, sakra, proč si pořád připadám,že poslouchám THERION? jestli je to plus nebo mínus nahrávky,zatím nevím,naštěstí je to znatelné hlavně v intrech tracků. V téhle skladbě je moc pěkné slyšet i píšťalu a bonga, také ta tamburína by tam byla,moc podmanivě provedeno..Daj,daj daj..
Zipporah-biblická postava?asi zas:) slečna pere prádlo a nosí vodu ze studni, krásný vokál židovské slečny(mírně by se mohlo zaměnit s arabkou,tak pozor na to). Ať žije folklór ve stínu Davidovy hvězdy.Balalajka, samé to ch a povedený duet.
Burning bush-taková tajemná, plná shadows, klavíru, a kabalistických nauk, které jsou citovány.k tomu všemu hoří to křoví( zdá se vám to směšné, ale v té písni hluboce vážné), plna otázek a nářku.
Wooden staff- černomagicky znějící, esoterická.. znatelné dotyky astrálních nebo enochianských bytostí ze vzduchu:)Instumentální. S hlubokým šepotem,jaksi nelidským.A nakonec chorály do tmy. Ty jsou neutrální. Spíš pokorné a milosrdné.
Return to Egypt- tak když si to teď dávám dohromady, vypadá to, že je to jednolitý příběh a písně zcela zapadají do sebe:)teda na 99%se to tak jeví. Nečekaně...
Arabská noc s tamburínkou jak vyšitá, Aladin každým coulem (nechci urážet židy ale jejich folklóer je hodně totožný s arabským,co se teda hudby týče. prostě střední východ.Od poloviny pěkný vokál vyúsťující do následující Ten plagues rovnou otevíranou kytárou, slibující svým brnkáním blížící se napětí..Klasické metalové vybouření,a zase eposy a eposy..nářky. Akce v jidish, jakoby opět film. Boje,meče, zbroj o sebe tříštěná,koně a řev..pošušňáníčko.a zase metal.
Co sdělit a povyprávět na úplný konec? Přece Land of dead. Vše mrtvé, pusté..atmosféra napoví sama. Závěrečný epos s kytaramy a exotickou náplní. Plíživé a ukolébávající.postupné zapojení se jednotlivých nástrojů do hry, působí fakt kouzelně..
Je to námrd, a jestli jako já ujíždíte na všem trochu kořeněném exotikou a originalitou, ak do debutu téhle skupiny rozhodně jdete. Hospodin Vám žehnej:)
nadšení(hodnocení): na 90% za originalitu a dokázání, že je ve světe hudby stále co objevovat.
TRACKLIST:
SORROW 2.40
SLAVES FOR LIFE 8.27
BIRTH OF DELIVERANCE 11.11
MIDIAN 11.47
ZIPPORAH 6.10
THE BURNING BUSH 6.31
WOODEN STAFF 9.13
RETURN TO EGYPT 3.25
TEN PLAGUES 11.28
LAND OF THE DEAD 6.53
BY NEBEL(R)

Oustí, tam jsou všichni v ouzských

24. července 2008 v 19:52 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Tak dnešní vejlet do města Ústí byl opět povedený, zas jiným způsobem než ten před týdnem, s karamelou. Proč mi přijdou tamnější obyvatelé tak mimo mísu? Nemůžu si pomoct, a nejsem sama myslím. S mužem jsme byli u vytržení už ve vlaku, a ne zrovna v dobrém slova smyslu. Tolik národa, cpoucího se do už tak narvaných kupéček, jsem pohromadě ve všední den v jednu odpoledne ještě neviděla. Přežilo se naštěstí, rychlík to urychlil. No a už jsme lítali po ulici kolem Míráku a spol. Ty už taky nevědí, jak by si náměstí zohyzdili.. Samá stavba co nemá hlavu ani patu. Ale teď k tomu, proč jsme vlastně vážili cestu zrovna tam? Pro vyhlídnuté botičky značky Power:-) vysněné skate botky akorád na moji neplachou nohu. V těch se budou dělat vylomeniny,padnou jak ulité. Mám z nich velkou radost. Už dlouho jsem takhle nebyla z nějakých schussen vedle. Kvalita vítězí nad kvantitou.Snad aspoň pár měsíců vydrží..
No a teď zas zpět k oustecku. Nevím proč, ale chytl mne záchvat smíchu, když jsme čekali otrávení na vlak,co měl víc než půl hodiny zpoždění. Asi ty tupé výrazy všech. Ne, já nebyla mimo:) A pak pohleďte na unikátní foto, co nevypadá ani jak z nádraží UL obyčejného červencového odpoledne,ale spíš jak někde na koncertě (tady je lidí jak na Cure:D, prohlásil Ed a nebyl daleko od pravdy).
No tak jsme to zvládli, cesta zpět s malým safari a panem Coctailem s fousem naštěstí uběhla rychle. Ale stačilo, viď? Taky si myslím,ale byl to fajn vejlet,ne?:)
Ať žije vlaková žabička, hroch s pískacím žralokem a jejich kdovíjestliděda. Šťouch!
by nebel(r)
(A trivium už nebolí:DDDDD:-Pfuck)

Y or N?

23. července 2008 v 18:57 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Ano, nebo ne. Odpověz si sama v mnohých otázkách, důležitých ku postupu, královno trnového ocasu. Zkusím přemýšlet.

SCORPION FLOWER by MOONSPELL

15. července 2008 v 16:26 | nebel |  HUDBA
Scorpion Flower(z alba Eternal Night 2008)
Curse the day, hail the night
Flower grown in the wild
In your empty heart
In the breast that feeds
Flower worn in the dark

Can I steal your mind for a while?
Can I stop your heart for a while?
Can I freeze your soul and your time?
Scorpion flower
Token of death
Ignite the skies with your eyes
And keep me away from your light

Surrender tears to your mortal act
Flower cursed be thy fruit
Of your courage last
Of your grand finale
Flower crushed in the ground
In your empty heart
In the breast that feeds
Flower worn in the dark

Can I steal your mind for a while?
Can I stop your heart for a while?
Can I freeze your soul and your time?
Scorpion flower
Token of death
Ignite the skies with your eyes

In your empty heart
In the breast that feeds
Flower worn in the dark

Can I steal your mind for a while?
Can I stop your heart for a while?
Can I freeze your soul and your time?
Scorpion flower
Token of death
Ignite the skies with your eyes
(Jak můžete vidět,od mého textového doprovodu se obsah značně liší, i když ta symbolika není zas tak daleko od pravdy.)
Tato píseň je, jak prohlásil zpěvák skupiny Fernando Ribero v rozhovoru pro časopis Spark, odrazem instinktů a přirozené krásy. Inspirováno legendou o štírovi a žábě. Jakýsi jing jang, protože ženský princip je tu vyvážením mužského hlasu. Skupinu doprovází zpěvačka Annekke.
by nebel(r)

INSPIRACE TEMNOTOU.ESOTERIC AND DARK

14. července 2008 v 15:22 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Tento počin vznikl spontánně, jedná se o experiment, psaný za chodu jednotlivých písní z nového alba MOONSPELLů, alba NIGHT ETERNAL. Myslím, že za zmínku stojí více než na pár řádků, ale budu se mu podrobněji věnovat v dalších dnech. Zde je to, co bylo stvořeno za jednorázového poslechu alba. Toto je taková sázka sebe sama, co dokážu v několika minutách vypotit za pomocí fantazie:)Mé výmysly se z 99% procent neshodují s pravým textem písní. Asi:) Jde tu jen o atmosféru z poslechu, kterou jsem se snažila vložit do textu v čase, kdy hrála jedna která píseň. Tak na mě ony skladby působily. Ale zaslouží si poslech do hloubky. A poté posouzení.

V Tragických výšinách a dále

Co zde zřím za skvělý počin? Co se mi z repráků ozývá? - Ne, nehaň nebel tuto lahodivou muziku, uši ti laskající, jako pouhopouhou nahrávku ke komerčnímu užití mase. O tuto rovinu neběží!
Promiňte! Již nebudu považovat to co hraje za Album, ale za dějství.

Usaď se, chrabrý rytíři na lenošku, jen chalífe statečný, ochutnej náš tajemný nápoj. Cítíš to uvolnění, poskytující exotickou víru v notu skrze vesmír pronikající prostorem?
AT TRAGIC HEIGHTS. Nech se kolébati sladkým nektarem. Konkubína ti přinese další pohár, však se nestrachuj, jen tiše nám naslouchej a pluj na mraku jasnozření. Něco ti pošeptám..
Víš vůbec, proč tu jsi? Mám pro tebe poselství. Tak napni svůj sluch, pořádně..
Ne, marnivče, tady tě čeká jen ohnivé polapení kořisti za její marnivost. Povozíme tě na oři temnot! Jak se ti jede? Jízda trochu kostrbatá, já vím, trocha bolesti ještě nikomu neuškodila. Ha, ha, ha! Budeme tebou smýkat až do krve, objedeš celou hvězdnou dráhu, pak si zas něco povíme. Tak co hochu, sedí se ti dobře? Ne, nic neříkej, tvůj křik se rozléhá na pustou popraskanou zem. Jsi jezdcem zkázy. Navždy uvězněn peklem na hřbetě bez sedla. Drž se, sakra! Neopovaž se spadnout. Jsi padlým andělem, nečeká tě vykoupení. Jeď! Přál sis být nesmrtelným, přál sis moc, nyní jí máš, hvězdy ti poskytnou, nekonečný rozhled na tvé věčné pouti. Jeď!

NIGHT ETERNAL
Jaká to jasná noc, plná hvězd.. Jen potulný cikán ladí loutnu a tiše si brnká smutnou melodii. Všude je ticho, jen noční vzduch si zpívá svůj chór. Něco se pohnulo. Země. Co se to děje? Přichází pán Temnot.. Odkud? Přímo z Pekel, z Brány nekonečna. A teď tu káže. Na celou zem dopadá mračno. Les pěje mrazivou ukolébavku všemu živému. Na trůn tu usedá a vládne. Svým žezlem z kamene. A kdo jím je? A kdo jím je? Uteč a už se ani chvíli nezdržuj, jako had tu vylézá ze skrýše, jako sama Smrt, s kosou co si brousí právě na Tebe.. A kdo jím je? Stále zůstává utajen temným stínem.

SHADOW SUN
V pomatení nevíš, kam se vrtnout. Běžíš nocí neznámo kam, schovat se před svým zlým snem. Před vším špatným, kapka sladkého nic. Ta pomáhá zapomenout. Našeptávač je velice silným, je- li noc. Nezbývá, než se vydat těmi nejhoršími uličkami, střež se černého lesa, ten tě nezachrání! Víly tančí na špičkách jako čarodějnice při svém sabatu. Kolik bude prolito krve při tomto podivném rituálu? Černé kápě a podivné kletby. Patříš tam taky. Vzdal ses všech svých jistot, divíš se. A slunce pohlceno stínem, nechce již svítit na tvojí cestu. Jen tma a stíny podivné, touha tě proklát. Jsi sám svým vrahem? Nebo se tu chystá jiný chladný mord? Život nebo smrt. Zatracení nebo vykoupení.

SCORPION FLOWER
Čím je růže, pouhá květina pro škorpióna? On je jejím zastáncem. Jako oko v hlavě jí střeží. Nedá dopustit na svojí jedinou růží. Jeho život je odrazem jejích květů. Musí být čestným, jinak jí listí shnije a uvadne. Dokáže být shovívavým, nebo jí vymění za prostopášnost a sobectví?
Miluje ji nadevše, přitom svým jedem, proklává ji, každou noc. Ona zpívá, hlas jako zvon. Prosí ho o smilování. On má však najednou srdce prázdné a tvrdé jako kámen. Růže už nezpívá. Trnem se jí stal sám škorpión.

MOON IN MERCURY
Tanči tanči, milá má. Protančíme se až na samý kraj světa, kde se střetává vše temné a éterické. Přidej do kroku. Objevují se rohatí, tak přidej milá, kroků už jen pár. Musíš jít se mnou, vybral jsem si tě. Pojď, ukážu ti hrob, bude se ti líbit. Každý den v něm budeš spávat. A v noci, své tělo křehké mi dávat. Milá pojď, dokud jsou rakve ještě otevřené. Bafomet nás čeká, v mém hrobě, pohostím tě. Dej mi ruku svou a pojď. Už nikdy nespatříme světlo. Mé království budiž ti domovem. Nepohrdej. Jen mi ruku dej. Krásně se to běží, přes pole, boží muka povalena vichřicí. Zapalme všechny kříže. Nemarněme okamžik zapomnění. Už si nevzpomeneš.

HERS IS THE TWILIGHT
Jen jí dnes patří ten západ slunce. Oblečena v rubáši, kolem své hrobky břečťan, sladce vonící parfém tlející duše všude kolem nás. Přivítej mne, krásko, ve svém loži. Hořet bude vše živé. Obcházím kolem jejího hrobu. Nedýchá již dvě stě let. Jakmile se smráká, procitne, ta nebohá kráska, tváře jako ruměnky. Její krása zabíjí. Bestiálně nádherná, ta bolest když mne políbí. Její věčný úsvit. Chci zpět. Ale nemohu. Každý západ slunce je mi požehnáním bez hlavy Krista. Rouhání poskytuje mi polibky vášnivé, jejích papírových rtů, krví nalitých. Už nemohu dále žít v osamění.

DREAMLESS.LUCIFER AND LILITH
Svatostánek můz otevřel krám když sneslo se vše zlé tam, kde se odehrává tento příběh. Temná romantika všude kolem jest. On očekává jí u mohyly, zapomenut jí jest, přitom věky věků je všemi proklatými připomínán. Už staletí je odmítán. Proklínán a milován. Ne však onou, démonicky přítomnou a mlhou zahalenou- Lilith. Už pro ni udělal mnoho - války, mor a utrpení lidí. Umírání a smrt. Jí nic neobměkčí. Chce ho snad vidět na kolenou? Ďábel je otřesen. Sní o dobru, je v deliriu. Své rohy věnuje bez krveprolití. Jen letmé políbení, jen pohled hluboký. Dá za ní celou věčnost. Navždy vysněná.
Inspirováno jednotlivými písněmi z nejnovějšího alba metalové legendy MOONSPELL.
By nebel®

Tak jsem na to zvědavá. Old panorama

11. července 2008 v 0:18 | nebel |  HUDBA
Tak zítra vypuknout má akce, na kterou jsem se třásla už loni, jaksi se tenkrát nevyvedlo se dostavit v plném počtu. Vlastně vůbec,ale to je fuk. Letos se máme více než účastnit, jsem na to teda zvědavá:) Na kapelách se nešetřilo, vypadá to na pěknej šrumec a na svoje si přijdou asi všichni milovníci hudby.
OpenAirLive:
18:00 - Assassins (HC-Punk / Most) (dobrej nářez, už jsem je jednou live zažila)
19:00 - Green Smatroll (Ska / Praha) (Tohle vypadá na kvalitní skáčko)
20:00 - Dukla Vozovna (Punk / Pardubice)
21:00 - Gauneři (Punk / Plzeň)
22:00 - The Fialky (Punk 77 / Praha)

IndoorDJs:
20:00 - 05:00
DARK FADER CREW OSTRAVA ( vážně dobře dávající týpci z Ostravy, měla sem tu čest)
/Dnb/Jungle/Mash-Up/Liquid/Ragga/


Sobota

OpenAirLive:
13:00 - Pertho (HC-Metal / Česká Lípa)
14:00 - F.S (Grossover / Teplice)
15:00 - Schlak (Cross-Rock'n'Roll / Teplice)
16:00 - Ion at an (Emo- Metalcore / Kladno)
17:00 - Magma Hotel (Crossover / Štětí)
18:00 - Composed (Crossover / Praha)
19:00 - Fourth Face (Cross-HC / Praha)
20:00 - Scream of the Lambs (HC -Metal / Česká Lípa)
21:00 - Nobodys Fear (HC / Německo) (zahraniční palba?)
22:00 - Dorian Gray's Prostitutes (Idie-electro /Třinec-Olomouc) (tuhle skupinu znám z myspacu, jsou fakt skvělý a na ně se těším nejvíc..)

IndoorDJs:

20:00 - 05:00
WENKOW SOUND aka Doox / Killa / Cannon / Foundry / MC Dany
JUNKIE FORCE aka Phakov / Ondrix (klasicky známá firma:)) )
PETERUSHKA
Tak se tam potkáme. doufámže nebude lejt jak zpropadeně před rokem.
nebel(r) prográm čerpán z božáku.cz

Jen tak z mysli,možná i s poselstvím

11. července 2008 v 0:06 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Žblebty,ale s cíleným vědomím doplout do některých srdcí.
Někdy se chová jako trn, ale tržnou ránu vždycky se snaží zahojit mastí nejlepší.
Jsem růží planou v sadě, hledím na pochopení, v náruč mu listy a květy pokládám, pokud jde o zkrocení, trny tě proklám, nejsi-li mudrcem dobrým,a i tak nevyhneš se poranění. Růže však zlomyslná není. jen tápe v pomatení a nesnese utrpení. Chceš-li růži, oplývej prosím trpělivou myslí.
Mars odhání protivníky, ale bližní miluje, jste snad protivníky?
Tvrdé pěsti, ale vlídné dlaně, toužíš-li po ochraně, dej na ně. Toužíš-li po vítězství, dej raději ruce pryč, nepokoříš.
by nebel(r) about nbl.

Freedays of summer,today is 77of08(2. výročí blogu!!!!!!!))

7. července 2008 v 19:34 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Yeah,ano,carramba WTF,prostě je fajn, že jsou zase prázdniny, zatím naštěstí neletí a je čas se k nim mírně vyjádřit,když je konečně hrstka času v chaotických chvilkách každého letního dne.
Mírně jiný duch panuje letos. Dost jiné je datum 7.7. s koncovým číslem 8. Tyhle numera zase zamíchaly v číslech osudu. Ale už neškodně. S vypůjčeným titulem správce bytu a fauny s flórou, nebo spíš tisíce orchidejí, sto masožravek, nějaké té želvy a rybek, to jde od ruky, občas trochu ve stresu, kalupu.. Nebel je absolutně svým pánem, a večery se nesou v opojném, neteskném vášnivém duchu, s příjemným nádechem letního vzduchu, povětšinou na odlehlé lavičce teplických parků a přilehlých míst. S opětovným oprášením smashing pumpkins, pro někoho ukňučeného Billyho, pro mě a jeho velkou fanynku pastva pro uši, psychedelie velice hodící se k letošní nenáročné atmosféře a odlehčení ku přípravám na další ortel smrti v srpnu,ale na to ještě raději nemyslet. Možná trochu marnivost zanechat schwarzeswaldský duch s příchutí mořské soli dalším třem obyvatelům této velké botanické v domě, ale za tu svobodu mysli i těla to stojí. Zodpovědnost není vždy nepříjemná víte?A potřeba odreagovat se už potřebovala být akutně vyslyšena. Je to sladké, jako jahodová šíša onu sobotu, kdy mi bylo nepopsatelně krásně zevnitř. A oblaka myšlenek unikala z mysli. A čaj voněl a chutnal. A když je hlad, nasytí ho šikovný kuchař:) A když je stesk, tak pohladí. A když je chtíč....:) Tak od nebela raději vše živé pryč, pokud nejste tím, jíž...
Každopádně zatím vydařené dni to jsou, jen by mohlo býti počasí lepšího. Jen by mohlo dojít k občasným uvědomnění. Jinak nechybí nic. Vlastně jo, hrnek studenýho kakaa:D
Oprášený Billy C., permanentně Cradle a lákající gothicmania.de. Muž, víno, jídlo,zpěv:)
AHOI, a na shlídnutí z tvorby pár fot /phottoz / trocha nebelečku
btw pro zejzen:až se vrátíš z tama odkud jsi, koukej se ozvat a můžem se sejít a prošpikovat vše co se dá:))
by nebel(r)