Andělko, nekřič tak, vždyť i stěny mají duši!

19. srpna 2008 v 15:53 | nebel |  HUDBA

Angella Gossow, Nemesis i Apokalypsa skupiny ARCH ENEMY

Tak tahle ženuše s velice prořízlým hrdlem, spatřila světlo světa v německém Kolíně nad Rýnem, roku 1974 5.listopadu, tedy nese na bedrech znamení štíra (jako nebeleček:-)!)
Její deathová kariéra začala roku 1991 v německé kapele Asmodia a poté Mistress, kterou sama založila. K tomuhle žánru má už od mládí vztah. Prostě death jako náctiletá vážně "žrala". Díky tomu máme tu možnost obdivovat female vocal of growling, tedy zpěvačku používající ke zpěvu murmur( mručení a skřeky). Kapela ARCH ENEMY, kde Angie začala působit v roce 2001, však nehraje čistý death, nýbrž směsici heavy-metalu,coru a pravé švédské oldschool melodiky. Samozřejmě, postupem času a alb se to trochu mění, ale co slyší mé uši, a teď to prosím neberte jako urážku té které ze jmenovaných skupin, Angela je jako vokalista z Johnnyho Truanta, který se ocitl mezi instrumentalisty Trivium. Takže kdo znáte skupiny, udělejte si obrázek a spojte se s mou myslí. Promiňte za odbíhání. Ale právě proto zde píšu tenhle článek. Angela má unikátní hlas, který málokdo na první poslech rozpozná od chrchláku mužského. A to ji šlechtí.
Je to nejen výjmečná osobnost, což je patrné z jejích názorů a toho, že je vidět, že to není jen blbá bloncka,ale má něco v hlavě. Na první pohled by jste si mysleli, že je to plachá blondýna s okouzlujícím úsměvem a uhranujícíma očima, ale jakmile otevře "tu svou nevymáchanou klapačku" působí jak nakrklá princezna:) Je to veganka, takže maso u ní nenajdete, jenom čerstvou zeleninu,tak mě napadá, kde bere tu energii na výsostný řev otřásající stěnami?Jejím oblíbeným autorem je Irvine Welsh a jeho kniha Porno (Schvaluji!:),zajímá jí historie, cestování a obléká se tak aby působila žensky a zároveň drsně-viz kožené kalhoty a růžové tričko nad pas.. Její řádění na podium se nedá srovnávat s tím, jaká je v soukromí, prý dost introvertní, přátelská (akorád nevím co si myslet o tom,že měla přes 20 manželů? psycho:-) )
Shlédněte klip a uvidíte. Myslimže tahle svůdnice má co do sebe jak pro metalový svět tak i pro ten všeobecný:)


We Will Rise Live in Download
Andělka před proměnou
Nebo "Diva Satanica"?
by nebel(r)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zazvorek | 23. srpna 2008 v 8:34 | Reagovat

Holka je to pěkná, akorát se mi nezobrazuje to video (jestli to je video:D), takže těžko říst, jak zpívá:D

2 Hans | E-mail | Web | 15. listopadu 2011 v 20:26 | Reagovat

Pravdu díš....:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama