wejk-End is today. absinth macabre

7. září 2008 v 16:28 | nebel |  napsáno nebel(r)em
První vejk end tohohle školního roku (nechutné slovo). Dosti bouřivý, naštěstí s minimální ztrátou (újmou nikoliv). Tyhle dni budou postupem týdnů náležitě oceňovány, po pranýřujících pěti dnech tortury. No ještě jsem se nezaběhla v kolejích kdy budou pátek- neděle zase uctívány jak koberec v mešitě, ale to přijde.
Pátek, tomu kralovala atmosféra intimity ve dvou(myšleno jinak než to zní), jo krásný večer, srandy a zábavy. Mám teď trochu výmaz ohledně detailních událostí, jelikož sobota byla kafem silným. Prostě pátek proběhl jako pohodový večer plný relaxu, přestože jsem původně plánovala metalové inferno v UL, nakonec jsem byla ráda,že nikam nemusím. Hlavně když jsem se svým Cyborkem:)
Ano, sobotní večer, nikdo neklečel ani nebrečel, ale..
Rozjeli sme to, tentokrát jako trio s Tomášem a vydali sme se na pro někoho normální sobotní"obíhačku klubů" Spokojili jsme se se Spektrem, tam nebyla skoro ani noha, ale nakonec začal klub praskat ve švech, i když atmosféra tam bejvá tedy lepší, co vím. Ale dalo se, víc než to.
Halekavý smích a lumpárny, tak si každý domyslí sám ten zbytek. Že by slogan,kde jsou Krušovice, tam je sranda, byl vystihující? Dále to radši nebudeme rozvádět, z technických důvodů. Aby toho nebylo málo, podívala jsem se podruhý v životě do h2o, coby skvěle systémově vybavený klub, z trochu jiného soudu, ne však tak,jak kdysi, víme, ne? Přiznávám, to už toho opravdu bylo moc. Ale dobře tam hráli. Nad ránem se jen ztěžka odcházelo. Akorád ty cajti trošku rušili svými neustálým návštěvami-dovnitř-ven.
Horší je, že už je zase neděle odpoledne, skoro večer, no a vlastně se toho zas tolik nestalo na to, aby ten čas měl právo na to tak rychle utíkat. Smůla, zatím se 4D ovládat nedá. Takže se nesměle pustím do povinností, ať ještě trochu času ukradnu na to, co mě baví.
Adieu nebel(r)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama