Ordo Nieblo. Invasion?

8. října 2008 v 18:57 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Halí to tma, temnější než obyčejná mlha hřbitovních zdí. Zdá se mi země najednou vratká a kluzká jako podlaha zámku sféry gothických podniků levné krve na stěnách?
Něco jiného, než-li stihomam. Stuha nebo oprátka vězně vlastních myšlenek, v žaláři vědoucího? Co se chystá, co uvaří slečna překvapení?
Padlý anděl nechce chránit, chce snad bránit proniknout z ulity do bezpečí dlážděnou uličkou a místo toho se dostat na místo popravčího vršku?
CO SE DĚJE? CO SE UTVÁŘÍ? Proč ty divné stíny na tváři a pocity chladu, jako ledová sprcha emocí jsou. Archanděl kope do duše a vypouští z ní bytí. Bouře zbavuje bezbranosti. Sentiment nahradila zuřivost. Ledová sprcha, čtyři stěny poznání. Váš úkryt a společná nora mění se v celu, kde lapen bude ten, kdo nedokáže vyjít se zavděkem. Stříbrná břitva bliští se v odlesku andělových černých křídel. Havrani, je větší čerň než vaše vykrákaná duše? Proč křišťalové vody změnily se v často běsnící moře. Žádají svobodu, ale oheň ať mlčí ve své polopravdě. Nekrist a nihilista. Ve skaženém systému vědění. Voják z armády nepovedených snů jiné generace.
Toto vše zdá se být bolestivou myšlenkou. V sebelítosti občas vězí i touha pochopit okolnost. Ne jen tupě zírat, bodnut jedem, který i jemu je cizí.
Strach podívat se do hlubin, zakleslých na skráních neověřených hypotéz nerovnosti. Kosti jsou vrženy. Chci se přestat potácet v místech spadlých nebes. Už ne znovu pociťovat umělou zkázu. Ale instinkt autorit říká, že ještě ne. Pst. Nechte to dřímat.
by nebel(r)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama