Prosinec 2008

Corpse paint, vol. 1 (nebeleček a foto)

29. prosince 2008 v 19:34 | nebel |  Moje galerie
Možná jsem těžkej úchylák, ale tohle foto je totálně autenticky povedený. Takhle bude vypadat můj corpse make-up tůze za dlouho (možná tůze brzy) v cestě do pekel!:D

minimálně jedna z nejšílenějších artworx na portfolio:D aneb ukázka nového fotoaparátu. I nezrcadlovka stačí!

by nebel(r)

Fuckovací manévry, vol. unknown

29. prosince 2008 v 17:53 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Na každém kroku je tu zrada. Ať už tenhle spropadený rok skončí a proboha ať ne nějk katastroficky. Vánoce byly kouzelně klidné, ale po tichu před bouří nastal doslova uragán se špatnými událostmi. Možná přinesou poučení, ale zatím se to věřte, nestalo. Spíš naopak. Posedá mne permanentní vztek a zuřivost nad lidským mozkem a jeho chorými výmysly. A ano, i tím mým, pravda nebýt jeho, nemusela bych denně zažívat nekrásná překvapení, které bolí. Ať už fyzicky, nebo psychicky, tak nevím, co je horší. Tvář se zhojí, ale srdce? Prdel je sranda bez odpustků. Omlouvám se, že vás všechny beru tak vážně, tak na vás myslím, chci někoho mít za svůj vzor a hýřím do vzduchu své myšlenky, obavy i ideje; Jsem zajisté jen chabým lapencem ve smyčce času a jen čekám, až se římsy i s těmi posledními ztroskotanci na mé lodi života prolomí, a svrhnou je vlny do moře, odkud není na loď návratu. Další kandidát na padáka? Nebo jenom pomatenost, protože je na mne všeho moc a není dne ani hodiny, kdy by se nestalo něco, co hne žaludkem? Věřím jednomu v boji s druhým a třetí mne podrazí spolu s tím prvním a druhý se ukáže být fér a pak se jejich pozice změní, ale všichni vždy dostanou odpuštěno nebo jsem jednou s pozic a to samé je poskytnuto mne. Děkuji všem, kteří mne naučili se ve všem tak patlat a teď se chovají bohémsky. Danke schoone. Tak jsem zvědava, kdo z těch dvou, tří, si zase hubu narazí. Nebo dostanu pravý hák já? (Ha ha ha)

nebel(r)

NO XMAS, BUT JESCHISCHEK:)

24. prosince 2008 v 12:40 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Dneska jsou Vánoce. Ani bych to neřekla, nebýt to každou chvilku pod čarou napsáno v televizi, nemít v pokoji rozdělané dárky k zabalení, slyšet klepání řízků a v obýváku vonící stromeček.. Kde je sníh? Ten udává spiritus sancti svátku, který spadl do míst oškubávající komerce a normy jež nám říká: kup svému/svojí (libovolný člen rodiny) to a tohle a dokaž mu tak, že ho máš rád i když na něj celý rok nemáš čas atd. Necítíte to? Jsou ještě tací, kteří raději plní staročeské pohanské a křesťanské lidové zvyky, krájí jablíčko, pouští lodičky na vodě ze svící a skořápek, koukají na pohádky a podělí se malým dárkem, jí štědrovečerní jídlo a jsou rádi, že jsou spolu. A pak tu máme tzv. vykupitele, kteří se snaží zachraňovat dary na které si berou závratné půjčky to, co celý rok zanedbávají. Neřadím se ani k jedněm, spíše od každého něco, ale přemýšlím si, jestli by radši nebylo milejší se v tomhle vrátit o pár století zpět, tradice neumírá, ale pomalu a jistě upadá. Holduji za lepší atmosféru,snad příští rok. Pokud se nedám na judaismus a tyhle svátky prostě nevypustím. ( :))) ) Přecijen je to frustrující, honit se s dárky a mít ten stres. Každý si ho do Vánoc aspoň někdy připustí. Vraťme se do minulosti, prožívejme je více duševně. Vzpomeňme si na dětství a očekávání na Ježíška. A buďme rádi za to, že můžeme být s těmi, koho máme rádi (ale nejenom proto, že jsou Vánoce). Jestli jste viděli včera strašně duševně zasahující film Šťastné a veselé, ze zákopů první světové války, hned se nad mnoha věcmi také zamyslíte.

RAději ten chaos nebudu už více pobízet se vkrádat mezi svá slova, dosti matoucí i mne samotnou. Užijte si svátky,jak jen si přejete a buďte v klidu,ne ve stresu a rozhodně se rozmazlujte a dopřejte si pořádnou porci od všeho dobrého! NEBEL, temnota však nepohlcující veškeré dobro, které i v hloubi této duše jest přítomno:)

BY NEBEL(r) takže no XMAS, aber Vánoce.

Prosinetz gakllery

16. prosince 2008 v 15:57 | nebel |  Moje galerie
A konečně je tu pár fotek, které se fakt vydařily! Ať už portrét s festovním manekýnem,nebo gothický nádech při pohledu na zvonice..spokojenost,začíná svítat. pohlédněte můze do očí v sekci Phottoz/prosinetz 08. all photos copyright(c)

by nebel(r)

poznámka: v nejvyšší kvalitě tu fotky bohužel nenajdete,je nemožné sem nacpat 1-3MB soubor,a je to škoda!

Ein Langoś mit kaesse,bitte!Neb Vánoční trhy rullezz

13. prosince 2008 v 15:34 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Dneska je takový pohodový nenáročný den. Aby nebyl úplně lenošský, dokopali jsme se udělat si výlet do předvánočního Německa, jakože trhy. Především ale za cílem aspoň na chvíli vytáhnout paty ze smradlavýho města, kde už je to fakt na hlavu. A udělali jsme dobře, za (nyní už pomyslnými)hranicemi svítilo sluníčko a všude bylo nejmíň 70 cenťáků sněhu, takže zimní krajina ozářený sluncem,jak vyšitá. Zastavili jsme se v Dippoldiswalde,toť menší horské město, spíš je to vesnice s radnicí:) Trhy nebyly nijak gigantické, všude kolem spíš stánky s jídlem (typické bratwursty a skvělé langoše,to se musí nechat!), nějaké medové svíčky, svařáky.. Čekala jsem, že to bude větší, ale zase zpět na zem, s Dresdenem, kam jsme nejeli, to srovnávat nebudu. Rozhodně takové vytržení z všedních Teplic bylo příjemné. Pak jsme si ještě prošli město a docela už nás zábly nohy, hlavně Ctíbu extrémně, není divu, v powerkách:D Besina pořád lezla do závějí sněhu nebo žrala, co na zemi našla a nebyla k uhlídání. V tomhle městě je asi nejzajímavější zámek, který je ale pro veřejnost přes zimu zavřený. A na nádvoří( jestli se tomu tak dá říkat) nás překvapili česky mluvící kejklíři( rozuměj lidi, co oživují stará řemesla, obleky, prostě mají co dočinění se středověkem), kterých už jsem se nedočkala, protože plánovali prodávat až od 13 hodin, to už my dávno byli fuč. Cestou do sprzněných domovin smogem jsme se ještě stavili s babičkou a dědou koupit něco k jídlu a k pití v v penny v Altenbergu a nestačili jsme koukat, kolik lidí zdolávalo svahy na saních a na lyžích. A pěkně nás ten výlet zmohl:)
Nejhorší byl ten návrat ze Schwarzeswaldských lesů, nedotknutelných mlhou, zpátky přes špinavé Dubí etc.humáč... No, ale přestože Vánoce fuckuju, na mně jakási atmosféra vyvalila oči, jaká, to už tápu, ale Německo je vždycky osvěžující, na to vemte jed;) Some photos coming soon.


by nebel(r)

Realita smrdí...lidi jsou jak prasata.

8. prosince 2008 v 16:53 | nebel
Je to smutné,ale pravdivé. Zase jsem se musela přesvědčit o kruté realitě, že v dnešní době a společnosti se nedá absolutně na nikoho spoléhat,i když se zdá sebelepším. I když ho věčnost znáte. Bohužel, většina jedinců se sprostě změnila v namyšlené fracky, kteří nemají kouska soudnosti a své bývalé neúspěchy si vylévá skrze svou panovačnost, povrchnost! Jak strašně jste povrchní, jak strašně vás ta podivná společnost poznamenala, změnila a vykurvila. V tomhle jsem na sebe hrdá, že žádnou společnost nevyhledávám, a stačí mi co vidím kolem sebe k tomu, abych si další falešné pozéry a herce svých pošahaných divadel, k sobě nepřipouštěla. Je mi z lidí nanic, a kromě svých 3 nejdůlěžitějších věrných a neposkvrněných tou špínou z vašich průměrných pošahaných myslí a konvenční vyblitosti ve jménu "být jiný a tedy in"(plus dalšách pár skutečně pár lidí, s kterými se dá vycházet,viď zejzen =) ) už nehodlám nikoho si připustit k tělu. Jsou to jen obrovská zklamání. Ba otevřelo mi několik týdnů a měsíců,dokonce i hodin oči, jak málo stačí od dobrého prvního dojmu k nenávisti a opovrhování. Nejsem člověk s mnoha předsudky, bohužel však naivní a co nenávidím, je ta povrchnost, klišé, hraná vyrovnanost a manipulace s lidmi. Možná jsem nevěděla, co v poslední době chci, ale myslím, že bych měla být právem šťastná, za to, co mám. Tedy lásku, bezpečí, jistotu, obětavé přátele(přesněji přítelkyni a babičku)a můžu jim věřit, bez toho, aby mne jakkoliv podrazili, něco na mne hráli, obelhali mne. Kdežto většina z vás živoří na intrikách, těží se lží a podvodů a chce být stejná jako vaši vrstevníci, abyste nebyly za nenormální. Humus a špína. Netoužím lovit lidi na potkání a rozhlašovat o sobě, že jsem krásná a úspěšná a hrát si na pohodáře, dusit v sobě něco! Jestli je tohle realita, tak si to užijte, ale vynechte mne. Hořké probuzení a zjištění, že všude jsou jen svině. Hodně štěstí ve sviňském životě, já si budu užívat svých skromností, které hřejou duši a nejsou chladné jako kámen. Není třeba dokonalosti ke štěstí. Strčte si to klišé do prdele, idioti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

p.s. a proč to sem píšu?aby se někteří lidi zamysleli. Považuju za přátele mnohdy i ty, kteří se po letech stanou nepřáteli a tuctovci. Dvě holky možná vědí, o koho tu kráčí. Chytťe se za rypák, i když jak vás znám, jsem jen sedlák oproti princeznám. Raději selka než princezna bez duše,berušky=) Láska a přátelství je mi milejší.

by nebel(r) zhnusená a bez iluzí.

loading..

6. prosince 2008 v 17:37 | nebel |  Moje galerie
Na vědomost se dává, že tu brzkým časem bude zveřejněná první dávka fotek, které by měly být obsahem budoucího portfolia..zkrátka a dobře, inspirace v malé míře přišla a včerejší den byl fotograficky velice náročný, přesto zplodil velice groteskní obraz reality. V hlavních rolích slečna Lutzi a Karamela alias modely i autoři. Tak se nechte překvapit, pracuje se na tom. A na ochutnávku tu máme invokaci čehosi..


by nebel(r)