Brutal dnb party vol.1 aneb..jak bylo o vejku trochu jinak!

10. února 2009 v 17:13 | nebel |  Reportage+recenz
SOBOTNÍ JUNGLY VE TŘECH.

                     copyright by Eddie B.S.(c)

Asi po sto letech se nám podařilo se sejít v hojném počtu tří osob (tedy já, ctíba a dokonce i tereza). Čehož jsme využili a spáchali obrovskou rychtu na božáku, na kterou jsme si brousili zuby už dost dnů předem.A protože má nebeleček foťák vždy připraven, všechno jsme náležitě zdokumentovali..
Veselo bylo už v podvečer,kdy se sklenka vína střídala s řeckou pálenkou ouzo(mě osudným..) a byla sranda, hudba hrála nahlas a už jsme se těšili, jak to rozjedem na božáku. A to se povedlo doslova.
Dorazili jsme na půl jedenáctou, rychta ještě byla na hony daleko, DJové z ARACOMPANY teprve rozjížděli stage, a tak jsme se s pívem zašili ke klecím dozadu. Přišlo pár známých a po chvilce očekáváného kraválu z beden jsme se vrhli na podium, kde už to vřelo. Hrál DJ Azawakk, jeho optimistic bassy to bleskově rozzářily a party už odzačátku jela. A já taky..Všichni jsme si to užívali, Ctíba neustále fotil pózující páry, já občas taky a hlavně jsme vychutnávali sound. Pár piv a už se burcující atmosféře nedalo odolat. U beden ta pravá nálada vždycky teprve začne:) Zvlášť když je u stage celý dav, že se člověk skoro neprotáhne tam, ani zpátky. Mezitím se Azawakk ztratil neznámo kam a vystřídal ho kolega s tvrdším soundem (který to byl netuším, ale měl na sobě tričko s jejich logem..)

 zasloužilí umělci rychtáři
Jak hodiny ubíhaly, začala být nálada čím dál víc uvolněnější. Ouzo v kombinaci s bambusem a pivem(a občasným zředěním vodou)udělá svý.. Začalo mě to zmáhat. Ctíba dál vesele fotil a užíval si u beden a Tereza s kamarádem byli věčně fuč. Nezbývalo mi, než se pohroužit do svého nadneseného stavu a nechat se unášet spiritem nadupané noci. Až se mi to nakonec vymklo z rukou. Udělalo se mi pěkně nevolno a poslední úryvky, co si pamatuju, jsou opravdu jen mlhavé:) Každopádně jsem o nic nepřišla, protože když mne odváděla eskorta zachránců domu, party zrovna končila.
Jen to brutální ráno bych nikomu nepřála(very very sick!) I když to byla hoodně dobrá akce,především rada na závěr:Nikdy si nespleťte ouzo s vodou,zvlášť když je ve 3dl sklenici..:D (out of order)
 Bigg gallery coming soon 
 Můj muž udával směr:)
 
by nebel(r)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zazvorek | 10. února 2009 v 20:40 | Reagovat

Rychta jak má bejt, jak říkám, elektronika an božáku fakt stojí za to:)

"tereza s kamarádem byli pořád někde fuč"...to zní dost blbě:-D akorát jsme chodili na pivo:-D

Jinak souhlas, akce suprová, muzika noc omment, opáčko snad nenechá dlouho čekat:)

2 nebel(r) | 11. února 2009 v 16:22 | Reagovat

jak sem řikala,přesně za měsíc od týhle akce(7.3. má ctíba narozky a Junkie force maj na božáku party= mega rychta:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama