Bullet overmind..and Valentine

17. února 2009 v 18:16 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Záměrně abstraktní nadpis. I když značí hned několik dosti konkrétních událostí posledních cca 3 dnů. Dostávám pořádnou čočku, ale věřte, jentak mě to nepoloží;)
Zdaleka není vše prohráno a složeny zbraně. Ale ty nervy:)....
Nejprv něco k plesu, Valentýnská událost roku a já jedním z hlavních představitelů.. Wow, až na ten nesnesitelný stres před i po uskutečnění mého prvního a jediného maturitního plesu a smíšených emocí, atakujících můj mozek, to byla skutečně totálně konečná:)! Akce na jedničku. Ještě jsem se snad takhle nepobavila. Samozřejmně odmyslíme osoby zpité až pod obraz, postavy které už nevědí co dělají.. Vynikající improvizace do poslední osoby, grande program a ani chvíle nudy. Rozhodně ne očekáváná sucharská akce- odvaz a utržení ze řetězu, až byl i program díky našemu temperamentu mírně pozměněn. Především sem se ale překonala ve svých hereckých zábranách- Šebestová v úboru a steelech tomu vážně nasadila s Hagridem korunu, stejně jako moje chůze na jehlách:D
Nezklamala ani babička, ta nejskvělejší osoba, která přes svoje zdráhání nakonec přišla a vydržela až do samého konce. Mnozí se (ne)pěkně vybarvili..Co byl ale úspěch, že má maličkost zůstala neposkvrněna alkoholovou opicí a tak sem si to mohla při plných smyslech užít. Až na ten konec......;) Přecijen to člověku zvedne sebevědomí, taková garderoba, vícenež pohledný doprovod, ale ty kamery si mohli odpustit(ba ne, už se těším, až dostanem DVD sestřih celého večera). Zábrany šly zkrátka v sobotu na valentýna pryč. Kdoví, jestli to bude do budoucna na škodu, nebo spíš jestli to pomůže v leckerých věcech ujasnit..
No a včerejší den už tak pestrý nebyl. Hlavním hostem dne byl stres a nejistota a taky plané naděje a doufání (na to máme koneckonců právo všikni). Celé dopoledne a odpoledne strávené na FUDu UJEPU bylo marné, ale snad to vyjde jindy. Ale člověk si neodpustí rýpnutí- konexe jistě leccos vytříbí. Ale nebel jede na vlastní triko a tak patřila mez zbylých cca 30 lidí, které podepsali "reverz" a odfrčeli domů. To víte že to zamrzí, ale nedokáže to odradit:)
Avšak aby toho nebylo málo, nebylo mi dopřáno odpočinku poraženým a musela jsem čelit velkému psychickému tlaku ze zcela jiného soudku. Kdo ví, zda i spor se svými pocity vyhraju, nebo se nechám udupat emocemi a špatným pohledem na věc druhých. Na závěr chci moc poděkovat za psychickou podporu všech, kdo se včera drželi zuby nehty aby to vyšlo. Yupka a Till opět jako neohrožená morálně-dopravní podpora, v mrazu i nečase vždy při mě. DĚKUJU, nebejt jich, už by to asi nedopadlo dobře....(A ústí jako vždy smrdělo a nedalo se tam pořádně dýchat...)
ME JEN TAK NEZDOLÁTE.
nebel(r)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zejzen | 17. února 2009 v 23:50 | Reagovat

:-(

2 zazvorek | 21. února 2009 v 23:37 | Reagovat

Koenxe jsou konexe a ty můžeš být pyšná na to, že jsi žádný neměla;) fakticky:)

Ples s evám povedl, já se sice nebavila tak, jak bych si přála, ale za to organizátoří nemůžou:)

A nezapomeň, že zazvorovice je zpět;) back to the páTEK roots:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama