Sunday (m)Ornung

22. února 2009 v 17:34 | nebel |  Moje galerie
Neděle není moc přijemný den, ale tentokrát ano (až na zdravotní potíže=neck sick). Vystříbřilo se ve vztazích a nálada je zase lepší. Až na nachlazení, který se mi probíjí organismem jako ohnivý bič..
->Prostě pěknej humus<-
No jestli mě má sužovat jenom tohle, tak to nějak překousnu, jen prosím ne už žádný haldy okolo vztahů a lidí a psychiky. Fakt už toho bylo dost!
Mno ale našly se i světlejší chvilky, například včerejší odpoledne v čajovně s kým jiným než Conwarou. Nebo zazvorkem? To první je lepší. S copyrightem:)
Fotky bohužel nejsou, ale tak příště, aspoň víme jenom my, jaká to byla prdel zase včera (a to i bez vylepšen coly v šálku od Vzpomínky na Jeruzalém. Nojo, ty židi ale pálej:Djako jejich čaj, ten chutnal dobře, ale s čokoládou to bylo labužničtější. A že v mých poznámkách chybí ten švih? Jo jo, vím, ale nebojte, v ruce je pořád stejně silnej rozmach:D Ne, zkrátka je teď těžké a trapně depresívní období (a furt to chce sněžit, i když už nikoho nebaví se probouzet za tmy do školy a vědět, že se zas opozdí autobus a venku bude děsná zima). Aspoň že světlo proniká tou častou tmou v mojí duši i srdci. Ave!

bordel na stole-občas i v hlavě..
by nebel(r)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zazvorek | 22. února 2009 v 17:57 | Reagovat

Jako bys mi mluvila z duše:)už ať je zase sluníčko a teplo a ráno světlo a žádnej humus furt....hnusný období...už ať to skončí...třeba se blýská na lepší časy...

Bordel v hlavě? Já bych asi potřebovala celou úklidovou četu!:D

A souhlas, včera to bylo fajn, Židi i čokoláda a tak:)zlepšuje mi náldu ten pocit, že s eto vrací do starejch kolejí:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama