Albert se slučuje s Hypernovou.Nebo pokrytectví s ignoranstvím?!

18. června 2009 v 16:14 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Nejen vesmírní nájezdníci, kazí mi náladu. Zdá se, že i bezmozcí rekruti alberta-hypernovy mi nedají spát. Jejich tupé mozky, ba ani pošetilá mysl kupujících spotřebitelů jaksi nerozlišuje mezi narčeným a pravým zlodějem. Dokud se jim to nepřihodí na vlastní kůži. Nařknou vás, pípáte jako zasranej špinavej zloděj, jako by jste byly zasrané smažky, které chodí do supermarketů krást. Jen proto že mám devět naušnic a černé hadry? Jen proto, že mám v batohu 2 měsíce starý časopis, tak jsem zloděj? Fakt?
No pro tu masu lidí, co včera viděla, jak jsem (raději už dobrovolně) před všemi sundala ze zad batoh a vyndavala z něj postupně své osobní věci (není to náhodou už věc intimní sféry, tedy šikana?) než se přišlo na to, že nepípám já ani nic kradeného, nýbrž onen zasraný časopis, který už neseženete snad ani v nejzapadlejší trafice u vietnamců, protože už je dávno vyprodanej? A kdo za to může, že ten kód je už nějakých 15 let od prvního vydání časopisu stejnej? To mám nosit, jak mi bylo řečeno na všech věcech(osobních)v mém batohu papírek, že jsem je nekoupila tam či onam a že ani tudíž a protože nejsou tedy kradené? A kde máme tu pomyslnou hranici oddělující slušného občana od sprostých zlodějů? Osobní právo? Ochrana? A jak to prochází těm zmrdům co kradou po desítách tísích? A proč se nám nikdo před desítkami lidí neomluvil? A kdo je tedy v právu? Co bys dělal/a ty, kdyby se ti to stalo?

Notabene, tohle se v HYPERNOVĚ TEPLICE (SRBICE) nestalo poprvé, jednou jsem tam šla se zabudovaným čipem v nové bundě hi-tec( a kdo mohl za to, že to ještě v onom krámu zapomněla prodejkyně odstranit a čip byl všitý?)a proč mě tenkrát ani ne plnoletou táhli dozadu, dělali nátlaky a chtěli mi bundu i při mém odporu rozpárat?Na čež mám očitého světka, milý drazí. A proč pak mojí matce tihleti pánove v kravatě obleku a s pěkně gestapáckými sklony místo jí vyžádané omluvy na mou osobu práskli neochotně s telefonem? A proč nejmenovanou osobu vzali dozadu, svlékli donaha, prošacovali a se slovy: chovejte se příště slušně a ne jak zloději, když chlapci nic neprovedli ani neukradli! poslali domů a omluva nikde? Moc mě zmrdi neserte, nebo to bude rovnou na soud!
Kdybych byla punker s čírem, tak mě rovnou zmlátíte obuškem?
Nejsem náhodou já ten, kdo by na vás v případě vynucení měl zavolat policajty? Znám svá práva, tak si dávejte pozor. Sako ještě nedělá ze zvířete člověka. Tak se probuďte marketingový bohové, kteří máte ten poplašnej systém na kase pod palcem a koukejte ho předělat. Nebo se na vás lidi vyserou!
Kam spěje český řetězec supermarketů? Nechtějte to vědět. Na jedné straně simbioza dvou naprosto odlišných značek obchodů, na druhé zaostelecky despotický přístup k čárovým kódům?
Vyberte si na pomezí jakého století chcete stavět základy.

by nebel(r)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zazvorek | 18. června 2009 v 21:58 | Reagovat

Hned jsem si vzpomnělana tu příhodu s Nemama... tenkrát mě hodně nasrali...netušila jsem, že se tohleto opakuje!!!

2 nebel(r) | 19. června 2009 v 12:14 | Reagovat

Jo, tenkrát si naštěstí nedovolili na mě (na nás)ani šáhnout. Ale bejt tam sama, tak to se mnou asi sekne!

3 Dawíídek | E-mail | Web | 21. prosince 2011 v 15:16 | Reagovat

Moc dobrý. Těším se na další

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama