Vesmírní lidé?Zasraní jehovisté!

15. června 2009 v 15:18 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Ale ale ale! Už dobrých pár týdnů jsem tápala po tom, co asi je na té adrese jas-nebe.cz a podobně znějících textech, kterými jsou "potagované" mnohé vchody do panelových domů v našem městě. A dnes těm "světlonošům" jen tohle nestačí. Musí i zasílat letáky a nabádat lidi, aby se k nim přidali, jenže vy s nimi nespatříte ufo, ani vám neukážou 12.planetu a nějaké nesmysly o tom, že ještěři očipují lidi, proboha co to je???Obyčejné jehovisticky zavánějící pánbíčkářství, což osobně absolutně neberu, neschvaluju, plivu jim do tváře!
Další magoři se chtějí pomocí neznalých mladých(a jistě i starých)lidí, kteří nevědí, kam se vrtnout a myslí, že jím ukáží bůhví(bez boha)co a přitom je to celé jen promyšlený tah jak si získat návštěvnost na velice pochybných dynamických stránkách, kde se mění ledabyle psychedelické obrázky a kde je Ježíš spojován s egyptskými bohy a snad i buddhou, takže jeháčci se nám dočista zbláznili, kdyby aspoň zůstali monoteističtí, ale tohle je na mé pohanské srdce už fakt moc!
Působí to na mě stejně, jakoby mě někdo nabádal, ať se přidám k církvi Satanovi, že stejně přijde apokalypsa. Ať si přijde co chce, nemusí jehani či co to vlastně do háje je??využívat světové hospodářsko-ekonomicko-sociální krizea cpát nám do schránek zdarma letáky s patlanicí světových náboženství a keci o čipech, ještěrech co se chtěj naší mysli zmocnit a sežrat nám mozek...Jako cyberpunková skupina, pokud se o to pokoušej, i když to je taky smutné zjištění,(pokud se o toto pokoušej), protože v dnešní době už ani ten cyberpunk nefrčí(propásli to tak o deset let) je to moc chabej nápad. Až mi budou do schránky cpát monočlánky a ještěří drápy, pak to vezmu alespoň žertovným pohledem a bude o zábavu nad lidskou schopností chytit se kraviny, postaráno.
Ale nějaký prohlášení 7777 a 6666, zavání už i tim satanem a dalšíma píčovinkama, co nemaj hlavu patu. Nibiru neberu jako mýtus, ale tohle je jen kus hadru, odtrženej z astronomicko-komerčně-nábožensko-sektuálního celku. Děkuji, nechci.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 cwvoyes | E-mail | Web | 15. června 2009 v 15:57 | Reagovat

hyzHuo  <a href="http://brruqeerivdh.com/">brruqeerivdh</a>, [url=http://vkccddqtvpfj.com/]vkccddqtvpfj[/url], [link=http://unfknvhyopsp.com/]unfknvhyopsp[/link], http://hznsaavptzey.com/

2 pun | 15. června 2009 v 16:04 | Reagovat

Ty letáky se k nám ještě nedostaly :D dost dobrej článek.
Jen mi tam někde chybí zmínka o tom, že je to pokus o tahání peněz z lidí, co jim naletí :)
Ten web jsem taky neviděla, ale všimněte si všichni jak jdou s dobou! :D Už i ONI mají webovky :D
A pod ty nohy jim plivat můžeš doslovně, myslím, že nic jiného si nezaslouží :)
(sorry za vlezení sem, ale snad můj koment bude pro tebe lepší než to nad tím mím :) )

3 Nebel(R) | 15. června 2009 v 16:24 | Reagovat

[2]: dobrej koment.až mě to zaráží,že zrovna ty.tak tu snad budeš komentovat častěj.jsi ryba,štír nebo ani jedno?už se těšim až mi sem polezou lidi,co mi to budou vyvracet a zastávat se jich:)))

4 pun | 15. června 2009 v 21:58 | Reagovat

Řekněme, že náboženství prosím, ale tyhle sekty ne. Deptají mě s časopisy "Probuďte se" první co mě napadne je, ať se probudí oni, že já jsem vzhůru.
Nejděsivější je, že už s těmi časopisy nestojí jen důchodci (u nich to chápu, nemaj do čeho píchnout, nudí se a lidi kolem nich umírají, tak se obracejí k vydřidušské sektě aby je to "zachránilo") ale mladí lidé mezi nima?? To už je silné kafe...hold dnes je dost blbců (ale zase kdyby nebyli, tak sekty už dávno nejsou :D )

5 pun | 15. června 2009 v 22:00 | Reagovat

Ale ne, nejlepší je ten cwvoyes. Podle divokotvornosti to vypadá na komentář s rýmou, né-li přímo virózou :)

6 Nebel(R) | 16. června 2009 v 12:08 | Reagovat

to je jen nějakej trapnej spam.občas se tu objeví(cwvoyes)

7 pun | 16. června 2009 v 15:53 | Reagovat

Ale všimni si, že virama a spamama je často napadané jen to, co někomu vadí :D velký příklad je Microsoft Windows :) to už je no comment, když vemeš, že Linuxy nemají viry :D

A když už jsme u virů, tak sekty jsou takové nepěkné lidské viry.

8 Nebel(R) | 16. června 2009 v 16:50 | Reagovat

ale ještě jsi mi neodpověděla na kus předchozí otázky.ryba,štír,nebo ani jedno?:Ddle vyjadřování se mi to nejde poznat.Linuxy nemám a ani mít nechci,tak nevim,ale neboj,kolikrát mi málem umřel komp z virů:)sekty jsou mor lidstva a až bude lidstvu nejhůř tak toho zneužijou a vysajou ho úplně.si vem že teroristi jsou taky taková sekta,ne?

9 pun | 16. června 2009 v 19:10 | Reagovat

chyba systému :D měla jsem za to, že jsem na tu otázku odpověděla (asi jen v mé hlavě, odpověď jsem nenašla v tom co jsem psala) :D Nejsem ani jedno. Ale co jsem neřeknu, aspoň se můžeš bavit tím, co vlastně jsem :)
Proč nechceš mít? Jsou zajímavý. Jo, pc mám taky často na umření a nejen z virů. Dokonce i z programů od firmy Microsoft.
S teroristala jako sektou souhlasím. Jen né všichni v sektách jsou teroristé :)

10 Nebel(R) | 17. června 2009 v 10:59 | Reagovat

no dál už se mi hádat nechce.neřekneš,nevadí. vem si, že každá sekta svým způsobem může(nemusí)ohrožovat lidi jako teroristé.když se jím nabourají do hlavy a odříznou je od normálního života.mnohdy zabíjej a unášej lidi.prostě magoři.btw tihle ještěří anti lidi neboco to je za sektu(vesmirni lide)tak prej sou hodně nebezpečný magoři. tak proč se nebráněj a neposílaj mi sem spamy?že by se báli aby se svět nedozvěděl víc o jejich prohnilosti?:D

11 pun | 17. června 2009 v 18:42 | Reagovat

Koukám, že o sektách toho víš hodně. Mě osobně nějak nezajímají...jen když otravují...to bych jim dala jednu do zubů, ale tak jako vždy zůstávám jen u myšlenky :)
To s ním nebráněním a neposíláním sem spamů jsem nějak nepochytila :)
Sekty byli, jsou a budou a my to neovlivníme :D bohužel.

12 Nebel(R) | 18. června 2009 v 15:05 | Reagovat

nemyslím si,že o sektách bych toho věděla víc než ty nebo někdo jinej.mě spíš zajímá okultismus a jediná oficiální sekta o které něco vím je Zlatej úsvit(golden dawn)viz Bram stoker nebo Aleister Crowley. Prý tyhle idioti vesmírní lidé fungují už hodně dlouho ve světě,a k nám se dostali až teď. tak to se nedivim, kdyby pomátli cheeseburgrový národ,ale k nám ať se neserou,nebo jim ukážu ještěra, že jim lítací talíř bude malej. leguány na ně!:D

13 Mára | 9. listopadu 2012 v 0:21 | Reagovat

Ahoj,nevím zda je tato diskuze ještě ,,žívá,, ale přidám taky reakci. O sekty jsem se jeden čas docela intenzivně zajímal, ovšem jako ateista a jen z důvodu zjištění jakým způsobem se dostají lidem pod kůži. Společné měli jedno, najít o nich zmínku na netu bylo téměř nemožné. Krom jehovistů, páč ty si sehnali petiční hlasy a stát je uznal za ,,legální,, tudíž církev a solíme jim money z našich daní, takže proč by se schovávali. No, odbočil jsem, zpět k tématu. Zadám do seznamu vesmírní lidé a vyskočí tuny stránek s jejich agitační demagogií. Měním heslo vyhledávání, přidávám slova: pomoc, zkušenosti, poradte, zkrátka snažím se najít něco, co není z jejich produkce. Už jsem si skoro začínal myslet, že jsem poslední kdo není vesmírnej, až jsem ze zoufalství přidal heslo idioti a našel tuto stránku. Holt se mme asi na co těšit. Za chvíli tu bude samej usmívající se blbeček, kterej nám to bude cpát horem dolem. Netroufám si odhadnout kolik takových Bendů (prý samozvaný buh a guru těchto magorů) po světě pobíhá. Holt musíme počkat na toho 21.12.2012 a den poté - až zjistí , že pro ně žádne kosmolodě nepřilétly je poslat do hajzlu. ovšem pokud jim nejakej turbo debil nenakuká, že s tímhle tělem na lod nemůžou a nespáchají hromadnou sebevraždu. To by na Vánoce nemuselo být kam šlápnout.... No, uvidíme, mají ještě měsíc a kousek :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama