Červenec 2009

Veřejní nepřátelé (aneb: "Sbohem kosáčku" řekl Johnny a zemřel)

29. července 2009 v 10:11 | nebel |  REcenze
Když jsem si vyhlédla film Veřejní nepřátelé, ani jsem netušila, že hlavní roli hraje Johnny Depp(!). O Johnu Dillingerovi něco málo vím díky povídce Stephena Kinga "Smrt Jacka Hamiltona". Nicméně tenhle film bere slavné gangstery z trochu jiné strany. A (nejen)Johnny pochopitelně zase zazářil...


Název filmu v originále: Public Enemies
žánr: akční gangsterka s prvky dramatu
hlavní role: Johnny Depp, Christian Bale, Marion Cottilard, Stephen Dorff..(výčet všech rolí najdete na http://www.sms.cz/film/verejni_nepratele/obsazeni )
rok:2009

Asi nemá cenu tu uvádět děj kousek po kousku, ale něco málo vám tu vyspoileruju:)

John Dillinger a jeho parta (Zrzek Hamilton, Homer, Karpis) jsou světoznámí gangsteři(kteří jsou především hledaní zločinci a vykradači bank v Chicagu) kteří neustále prchají před společností v roce 1933, tedy za Velké Hospodářské krize. Jsou jim v patách ti nejlepší policisté a tajní agenti jako Melvin Purvis...

Johnny se při všech jejich eskapádách společensky unaví a když odpočivají na jedné zábavě, pozná dívku, do které se na první pohled zakouká, a i přesto že dívka je jenom obyčejná šatnářka s francouzsko- indiánskou krví, chce aby se stala jeho děvčetem. To se nelíbí kumpánovi Zrzkovi, nechce plést lásku a ženy do jejich plánů. Johnnymu to ale nedá.
Dívku neustále vyhledává a nakonec jí přesvědčí a stráví spolu vášnivou(a taky jedinou...)noc.
Na pozadí zatím rozjíždí agent Purvis vyšetřování a líčí ostatním policistům plán k dopadení "Veřejných nepřátel".
Jak tak film pozorujete, přistihnete se, že si přejete aby všechno "dobře dopadlo"a ti dva (Johnny a Frechette) mohli být spolu ale "spravedlnost" je neúprosná. Takže další polovinu filmu zíráte na nekonečné honičky a pomalu si zakrýváte uši nad neustálou palbou kulometů a automatických zbraní. Ale pořád to není nuda. Vždycky se najde vhodný kousek filmu, který projme tu tísnivou atmosféru natolik, že si na pár minut oddechnete a zasníte se jaké by to bylo v náručí největšího gangstera té doby(v případě mužských diváků v náruči té oslnivé dívky).
Nejhorší scéna, která skoro nebyla k vydržení, je bezesporu ta kde debilní namachrovaný a vyžraný policajt s mozkem červa mlátí Frechette tak, že nemůže stát ze židle. Tomu se říká křížový výslech?
No naštěstí to netrvá dlouho a je poznat, že monokly má herečka vážně jenom namalované make-upem...
No a nejsilnějším okamžikem je Johnova smrt...Už to vypadá, že k ní nedojde, ale Melvin a ostatní vystřelí a pak už jen..."Sbohem, kosáčku.."


Na filmu je vynikající historické pozadí a akční chladnokrevnost prolínající se s vášní a emocemi. Kulisy třicátých let se opravdu povedly.

Hodně silný trhák, ale nejen obsazením, hlavně provedením. A zase ty emoce. Doporučuji shlédnout co nejdřív:)

Johnnyho výkon byl po propadáku Sweeney Todd nadpozemsky skvělý(ale opravdu!)takže mne opět postihla Deppovská mánie:) a kterou ženskou ne?

by nebel(r)

Rudý klíč noci aneb fotoreport o nebeské poezii

24. července 2009 v 19:59 | nebel |  Moje galerie
Tak jsem včera po dlooouhé době zavítala do šanovksých prostor za úplného západu slunce, ale tentokrát to byl západ přímo poetický. Nebe bylo naprosto rudé, jakoby snad hořelo. Taková romantika a nostalgie zůstane člověku nadlouho vtisknuta do hlouby srdce.

No řekněte, kolikrát za rok pořídite něco tak neposkvrněného, aby to ve výsledku vypadalo tak naléhavě? A BEZ JAKÉKOLIV POSTÚPRAVY,podotýkám!;)


No není to nádhera? Pro tyhle věci se prostě vyplatí žít a aspoň jednou za život vidět něco tak.... něco co skýtá jen tajemství života a (klíč) noci.
by nebel(r)

Jak jsme pařili na grindcorech...

23. července 2009 v 15:19 | nebel |  R3portag3 by nebel(r)
Trošku starší záležitost, ale reportů není nikdy dost a i když mé hudební ego teď věnuje své síly naplno magazínu experience mag, neznamená to,že zanedbám svůj blog. A tak je tu trochu upravená verze z grindů 11.7.2009, samozřejmně na 3ožáku..

Sobotní grind-crust akce, spojená s křestem splitka kapel POŽADOVANÝ STAV MYSLI, BLU-82/B a KOHOUTEK, s podporou SAMOCHOTIJO a spol., byla po delší odmlce hardcorových party v klubu 3ožák opravdovou lahůdkou.

Klub byl nacpaný, až praskal ve švech, což na těchto tvrdých akcích nebývá zrovna zvykem. Stejně jako to, že osazenstvo fanoušků bylo povětšinou punkového rázu. Takže si dokážete představit, jaký byl kotel (a to nejen při vyhazování split CDčka do víru fanoušků) a jít pogovat, nebo v mém případě i moshovat (házet hlavou do rytmu, pozn.autora), bylo velmi nebezpečnou volbou, která se hned v několika případech neosvědčila.

Co ale mile překvapilo, bylo totální nasazení všech kapel a kvalitní zvuk po celou dobu hraní. Sice někteří trochu déle ladili (hlavně P.S.M.), ale výsledek stál za to. Takhle rozvášněný dav už tu dlouho nebyl k vidění a profesionalita muzikantů jakbysmet.

Všichni hráli skvěle, ale nejvíc mě zaujali tepličtí POŽADOVANÝ STAV MYSLI a crust-punková NĚMÁ BARIKÁDA ze Žamberka. Ti doslova udělali z klubu skořápku ("crust" pozn.autora) a takříkajíc se s ničím nes*ali. Není divu, že se na ně přišlo podívat tolik fanoušků s čírem ve fáračkách.

Na záverečnou grindovou notu zabrnkali CUNNILINGUS, kteří skutečně zhypnotizovali dav k nevídaným pogo výsledkům a já měla co dělat, aby mě nesrazil a neušlapal těžkými botami. Zkrátka, z téhle hudební spouště a újmy na (nejen fyzickém) zdraví, díky pogování a vybouření nahromaděného adrenalinu se budu ještě dlouho vzpamatovávat! A můj foťáček jakbysmet!

Škoda, že jsme koncert neviděli od začátku dokonce(propásli jsme SAMOCHOTIJO), ale ono to i tak stačilo(hudebně samozřejmně!;-))

a tady, aby jste viděli jak paříme taky očima jinejch lidí, tak se mi povedlo ukořistit pár fotek,kde jsme mi ale fotila to fotografka fishlet. no a naše fotečky budou v galerce snad brzy;)

tady jsme úplně vlevo nahoře,nebo spíš vzadu,při kapele PSM
zde vpopředí zpěváci PSM a já je vzadu nahánim fotákem a odráží se mi blištivý stahovák:D

a tady úplně vlevo(opět)ed blýská svým půllitrem piva do objektivu:D
by nebel(r) s fotkami fishlet

Akční červenec- třikrát jupí jednou shit

20. července 2009 v 16:01 | nebel |  napsáno nebel(r)em
No, musím říct, že poslední dny se opravdu nenudíme.
Chodíme pařit, máme se fajn, ale řekla bych, že smůla se na mě poslední dobou jen lepí.
Nebo takhle, na deset dobrých věcí jedna špatná, ale hodně.
Vše je tak nějak ok, z nejhorších svých průserů jsem snad venku, ale kdo ví, co ještě přijde. A to ne do třetice všeho dobrého, to už by byla věc snad pátá. Když se něco nerozbije, neztratí, nepodělá, tak se člověk zas bojí, co se stane příště, nebo spíš, co JEŠTĚ mě (nás) čeká? Smůla a problémy se lepí na paty spoustě lidem v mém okolí. Že by smolný červenec? No počasí je jak na apríla, nálada taky, včera jsem byla už tak vydeptaná okolnostmi, že má člověk chuť se jen smát, a to už není ani škodolibí smách, to už je ten smích z temnot, ani ne vyšklebování, spíš totální sarkasmus nad vlastním osudem.. Takže večer to bylo samé " Víš co, kdo dneska?/ a hurónský smích snad i nad tím nejhorším, co se mohlo nebo co se stalo. A taky jsem byla pěkně nasraná na lvíčkovou děvku, ale už to pomalu začíná ustupovat, víte ten hrdelní vztek. Ale nenávist je v mojím srdci furt. Radši se teď budu na nějakou dobu vyhýbat místům, kde se děvka vyskytuje. Jenže aby se ona nezačala vyskytovat všude.. To abych začala nosit s sebou brokovnici?

No, jak říkám, o zábavu, zážitky ale i průsery postaráno, na druhou stranu, jsem od přírody aktivní tvor, a tak mi to vyhovuje.

doufám, že tenhle týden bude neméně akční ale taky míň problémovej.

Ať žijou LYBIČKY:)
by nebel(r)

O lvíčkové děvce

19. července 2009 v 19:33 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Milé děti, milý čtenáři, víly, vlkodlaci a jiné formy čtoucí tento blog, dnes Vám nebeleček poví pohádku o lvíčkové děvce.


Tak tedy, žila byla, jednoho normálního a příjemného dne, se zničehonic objevila děvka typu lvíčkového.(A děti, teď dávejte dobrý pozor, protože si musíte dávat v životě "bacha" aby jste na ni také nenarazili, umí totiž velice dobře komplikovat život díky své srsti a EGU...)

Hodně lidí vědělo, kdo je lvíčková děvka zač. Ale někteří si mysleli, že taková není, že je sice lvíčková, ale naivkové tajně doufali, že ona to myslí s nimi dobře, ona je hezká chytrá skvělá..Ale to byl velký omyl.
Ona měla ráda poslušná zvířátka a kdo jí v říši nechce vyhovět a posloužit, toho prostě smetla svými tesáky z povrchu zemského. Takže celá zvěřena, když se konala nějaká ta animal party, poslušně hleděla do lvíčkových očí děvky a klanila se jí, když ona přicházela se svým ohonem do nebes se tyčících (ale nikdo už nevěděl, že její ohon je jen lacinou nahrážkou pravé zvířecí kožešiny!). Jen korýš znalý nejen lesklých a světlých vod, ale i temných bažin a útesů ji (ne)včas odhalil. Ihned to zvěstoval své rybičce sardince. Jenže rybička nevěřila, že je lvíčková děvka opravdu děvka a tak se nechala tak trochu podmanit tím egoistickým "nenuceným" projevem lvíčkovky a leckdy ji skočila na udičku.
A to korýše vždycky dopálilo a kolikrát svým ostrým ocasem s jedem lvíčkovku chtěl proklát. Jenže to byla lvíčková ještě relativně při zemi a nažraná mršin, takže neprudila ani v safari, ani přímo v zoo.
Přišel však čas a tato scenérie se opakovala a prohlubovala. A korýš světa a pokrytectví znalý se držel hodně zpátky a hodně musel zatínat klepeta, aby prostě zákeřně nenechal vylétnout své jedové kopí z ukrytého hvozdu, čekajíc až dorazí na inkriminované pampy lvíčková děvka.
A že se do údolí stínů často a často vracela, snad lovit snadnou kořist nevybírajíc si mezi pohlavím oběti.. Proč však měla snahu lovit stále tu onu a jednu rybičku, nad tím zůstával rozum korýše stát.. A nejen jeho, ale i ostatních členů mořské osady. Tak si začal štíreček brousit klepítka..
Vrcholem všeho bylo, když se rybka potácela ve vodách s promilemi a lvíčková děvka si dala tu práci dojít až na samý okraj moře, do písečné duny, kde nervozně sídlil korýš a jeho dunu mu rozdupat s tím, ať si kouká ohlídat svou ploutvonožku, protože je prý na okraji temných vod, jak to občas měla ve zvyku když plavala ve sklenici s alkoholem.
Korýš už takhle deprimovaný, s opět nabroušenými klepety, jako žiletkami a právě jedem napuštěným kopím svým, vydal se na jeden nádech k temným vodám a zjistil, že sardinka na tom není zas tak zle aby nemohla plavat sama.
Ale což, idyla mořské hladiny byla ta tam a na moři začala zuřit bouře. Ovšem tu nezpůsobilo nic jiného, než stres korýše, který svým jedovým kopím aktivoval cyklón.
Naštěstí se hned zase uklidnil, náš malý korýšek, ale musel čelit výsměchu půlky safari, zvláště příznivců sardinového pokrmu.

Rybí ploutve se začaly také nervózně natřásat a připluly až k lvíčkové děvce. A víte co? Ona popřela, že vůbec kdy dorazila k vodě. A to už měla voda všeho dost. A korýši? Ty se semkli dohromady a vytvořili takovou klepetovou clonu, že lvíčkové děvce nezbylo nic jiného, než utéct, a každá větší šelma se jí smála a každý si na ní ukazoval, a ti, jež dříve byli rádi oběti, nyní se drželi zpátky a už nikdy nevstoupili na planinu, jež okupovala hladová šelma, neboli egoistan. Protože lvíčkové děvky, děti, lvíčkové děvky jsou někdy skoro stejně zlé a špatné, jako falešné Dády Patrasové. Tak vám přeji dobrou noc, mí malí čtenáři a pamatujte: RUCE PRYČ od LVIC SALÓNU..


Tak, to bychom měli... Ale kéž by ten konec ve skutečnosti dopadl stejně, jako v pohádce. V realitě to vypadá, že lvíčkové děvky budou ještě hodně dlouho terorizovat slušné korýše a nahánět naivní rybky. A že bude mít korýš hodně co dělat, aby nenakopal děvku doprdele!
Slušně řečeno, za rozvracení vztahu druhým budou padat krky!
KOŇOMRD

BY NEBEL(R)

IMMORTAL-legenda zasáhla

11. července 2009 v 15:47 | nebel |  HUDBA
Přečtení si článku a rozhovoru o kapele, o které jsem věděla snad jen, že je to black metal, mě nemohl aspoň trochu nezaujmout. A tak jsem se podívala na pár klipů. A ty skutečně stojí za to. hodně nápadité a pohanské!

Call Of wintermoon - i když je to video hodně nekvalitní obrazem,tak jinak je to jako
vystřižená scéna odněkud z fantasy příběhu, je to samej wizard a bojovnící lesa:)

Grim and Frostbitten Kingdoms
hodně mrazivý klip!

Blashyrkh
magický název a dobrý klip, ale toho auta na začátku si nevšímejte!

by nebel(r) ov hell

Black metalové pohlazení: ANCIENT

10. července 2009 v 11:28 | nebel |  HUDBA
Dnešní sick počasí je zase pochmurný a vlezlý. A k tomu se hodí tenhle funerálně temný, true blackový klip ze staré školy. Ať vás zamrazí!

ANCIENT: WILL O THE WISP


S díky IANOVI, že na tuhle kapelu upozornil;)

by nebel(r)
AVE!

Sopor Art aneb O Anně Varney obrazem..

9. července 2009 v 19:12 | nebel |  HUDBA
Upozornění: Klipy SOPORA nejsou pro citlivky!;)

Pro ty ostatní, vybrala jsem tři nejsilnější klipy, které vypovídají ještě víc než muzika a s kterými lze nahlédnout ještě dál do záhrobí. Příjemné mrazení a snad to vydržíte do konce.

In der Palästra (z alba Les Fleurs du mal):

Tenhle klip toho moc neukazuje,ale už jste viděli někdy SOPORA tančit? Tady ano. Vystihuje jeho utrpení, ale i jemnost.


THE GOAT:

Asi každýmu z tohohle spojení půjde mráz po zádech. Pohřební umíráček a já cítím hnilobu. Pro ty, kdo mysleli, že je SOPOR jen laskavá osoba. Omyl, zde ukazuje svou odvrácenou tvář. Jak by řekla kkrriss: Ty andělíčci na rakvích jsou tak děsivý! Nejpochmurnější a taky nejlepší klip S.A.


Whats Happened while we slept?

Tenhle hrůzostrašnej obrázek hovoří za všechno. Takového Sopora bych potkat nechtěla!A co ty Terez? Akorád ty trubky mi tam nesedí,protože to zní jak klávesy na diskotéce...Alespoň když mát volume moc doleva.

TAK CO, JEŠTĚ MYSLÍTE, ŽE SOPOR AETERNUS, NEBOLI ANNA VARNEY CANTODEA JE MÍRUMILOVNÁ? MOŽNÁ ANO,ALE ZÁHROBNÍ TÍŽE SE NEZAPŘE.

P.S. zkoušela jsem překlad Some men are like chocolate, jenže jsem to vzdala v půlce (tolik složitých výrazů jdoucích po sobě, to jsem nežrala. Oříšek pro překladatele..)

BY nEbEl(r)


Třetí výročí dvou sedem a blogu!

7. července 2009 v 17:34 | nebel |  napsáno nebel(r)em
S potěšením konstatuju, že dnes je to přesně tři roky od založení spiraljokera, tohoto blogu, který je už tři dekády svědkem mých úspěchů i proher, pádů i vzestupů. Přerod nebel se rok od roku mění, stejně jako obsah těchto stránek.
Ani jsem se nestihla probudit ze spánku ve školní lavici a ejhle, už nejsem student!tedy papírově ano a ještě nějaký ten měsíc(rok budu), ale s gymduxem je až na jedno záříjové dopoledne amen.
Do letošního léta jsem vstoupila jako docela šťastný člověk se svobodnou myslí, i když břemeno na mých bedrech stále leží a ještě dva měsíce(minimálně) bude.
Ale už nejsem tím ustaraným nešťastníkem lásky, který tu psal první řádky a přidával obrázky žolíka, který se vysmívá celému světu ale hlavně sám sobě a svým citům. V těch už mám docela jasno a hlavně, má láska je opětována osobou s docela dobrým srdcem, už nečekám podraz na každém kroku, neužírám se sny a myšlenkami, které se nikdy nesplní a nelituju toho, že miluji.
A nejen v lásce se stala změna, za ty roky. Řekla bych, že se ze mě pomalu, ale jistě stává osoba stálá, s poněkud vrtkavou povahou, ta tu bude asi vždycky, ale přecijen se snažím mít srdce na dlani, nechovám se už tak nepřístupně, ale pravda, dávám si na druhé a cizí větší pozor.
Také už nevidím všechno tak černě a nemám touhu si nadávat a nevěřit si. V tom se stala asi největší změna. Mám se ráda a snažím se mít ráda ostatní. No i když, s tím hněvem a agresí to stále ještě dobré není. Asi nebude nikdy, ale cítím často již dostavující se VYROVNANOST. Život mě docela baví.
V začátcích tohoto blogu jsem objevila věc, která skrývala můj talent a tak jsem ho neváhala využít. Z občasných komentářů k hudbě se staly pravidelné recenze a je to jedna z mála věcí, co mě strašně baví. Také okultismus a všechno kolem astrologie a mystiky, v tom jsem taky udělala hodně velký krok, ale od negativního k pozitivnímu, takže teď objevuji kouzlo léčivých drahokamů a kamenů, kterých mám doma obrovskou sbírku. Jen v té hudbě zůstala temnota a objevovat zákoutí obskurního metalu ale i různé exotiky a avantgardy, to je skutečná lahůdka o kterou se prostě nemůžu nepodělit.
Stal se ze mě knihomol, můj pokoj a všechny místnosti ve kterých se vyskytuju:D jsou obklopeny knížkami z knihovny, časopisy o hudbě...knihy jsou to jediné, co mi po škole zůstalo rutinou, hned po psaní a fotografování. Mým cílem je totiž za život přečíst co možná nejvíc knih co se mi dostane pod ruku...:D
Prostě se toho změnilo hodně, jak od začátku spiraljokera tak od minulého roku.. jak říkám, až na tu hudbu. Protože minulý rok mi otevřel lásku k hordám jako ARCH ENEMY, MOONSPELL, THERION.. samé (temné)skvosty a hodně i díky nim jsem se dostala tam, kde teď jsem. Ve víru dění lahodivé muziky.
Tenhle blog mám moc ráda, a jsem mu vděčná za hodně. Nebýt jeho, těžko bych objevila svou zálibu v psaní, těžko bych si mohla pomoci od břemen vyjádřením se, těžko bych mohla rozvíjet své já skrze názory. A poznat zajímavé lidi, kapely, osobnosti. Vlastně docela zajímavé kyvadlo ve středu dění, kam mé já směřuje. Cítím se sama sebou a přeju si, abych spiraljokera přivedla k ještě lepším zítřkům, jako aby mi vydržel ještě minimálně rok. Stojí mi za to, i proto, že můžu leccos ukázat lidem, které nevidím každý den a sdělovat jim svoje pocity, často důležité pro další dění mého života.
Mějte rádi tenhle blog, hlavně proto, že dokázal, že se smutný žolík bez života přetransformoval v temnou, ale šťastnou nebojácnou a milující NEBEL(r).
prostě-nebel.

Kauza Rammstein:volné ruce překupníkům?NE!

2. července 2009 v 17:41 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Je mi moc líto, že tenhle blog poslední dobou zahlcuji samým hněvem a slovy plnými jedu. Ale na druhou stranu jsem moc ráda, že se mám kam vyjádřit a odreagovat svůj, často (ne)zbytečný hněv.A pak je mi zase dobře:)

Člověk se zničehonic dozví, že přijedou v listopadu a je natěšenej, že si bude šetřit na lístky(samozřejmně, ta obava že už třeba v srpnu nebudou tam je, ale...)...koho by napadlo, že necelej tejden po vydání lístků do sazka prodejny už všechny budou vyprodány a to jen proto, že si překupníci namastí kapsu aby mohli vytěžit z fanouškovského syndromu klidně za tři litry, jen ať mám lístky a můžu jet!

No to teda ne, přece jim takhle nebudeme lézt na ruku. A vůbec, Rammstein přijeli na koncert a ne obrat lidi o všechny prachy co maj, jen aby je viděli,ne?
Člověk, byť docela slušný fanoušek, co má doma téměř celou diskografii jejich alb a DVD (a to originál podotýkám!) je prohlášen za nijakého fanouška jen proto, že u sebe nemá zrovna tisíc(co tisíc, rovnou dva halekají dealeři, zparchantělí prznitelé hudebních požitků) aby mohl hned co se dozví, že za 5 měsíců přijedou R+, naklusat do Sazky a koupit třeba rovnou tři lístky(co kdyby mi jeden spadl do kanálu a za tu cenu 1100 no nekup si hned tři!) a pak s ostatními uslintanci halekat na foru: "My už máme lístky, jupí, koupili jsme si je hned v pět ráno (to víte, my nosíme po kapsách litry a čekáme, až nám přijede jedna ze sta kapel co posloucháme)a kdo je nemáte, vás je nám (ne) upřímně líto, měli jste vstát o hodinu dřív!
Je tohle ještě ta správná atmoška očekávaného koncertu? Nebo marketingový tah vagabundů, kteří se ještě vytahují s tím, jak si nakoupili lístky do foroty a budou teď z lidí co si nestihli koupit nic ždímat celou vejplatu?
Lidi a nejste tak trochu debilové, když se tomu ještě smějete a podporujete v tom? Jak řekl jeden týpek na foru lide.cz/Rammstein diskuzi/ -> lístky by se měli dávat na jméno.
No a bylo by to vyřešený.
Nehodlam cpát prachy do chřtánu kokotů, co mě považujou za méněcennýho fanouška(samozřejmně všichni víme, že je to jen záštita) jen proto, že říkám, dva litry za lístek a to už mi bude opravdu muset hořet prdel abych na tohle přistoupila. A proč vlastně?
Já chtěla jet na koncert Rammstein, ne si jejich lístek vydupávat a nechat se ponižovat na úkor svých financí a potřeb(když to tak vezmete tak 3 denní brutal assault je za 2 tisíce, tak co to je?)
tohle se snad nestalo ani když přijeli Rolling stones a u nich bych to i brala, je totiž veřejně známý, že tyhle rockandroll dědové si rádi vydělaj na všem kde je jejich lick logo. Ale Rammstein?
Jasněže za to nemůžou..i když. fakt ne? Bude ta show tak velkolepá?
Budu si přát, aby v říjnu někdo vytáhl spolehlivé lupeny za ROZUMNOU cenu a já je konečně viděla. Ale žádný sračky podporovat nebudu, to chce revoltu!;)


by nebel(r)

Totally cyberpunk!

1. července 2009 v 17:16 | nebel
Těžkotonážní choroboplodnost protkaná zatuchlým romantismem:)

jeden z wallpaperů z ruského sajtu. Málo z nich mě takhle zaujalo!

by nebel(r)