Jak jsme pařili na grindcorech...

23. července 2009 v 15:19 | nebel |  R3portag3 by nebel(r)
Trošku starší záležitost, ale reportů není nikdy dost a i když mé hudební ego teď věnuje své síly naplno magazínu experience mag, neznamená to,že zanedbám svůj blog. A tak je tu trochu upravená verze z grindů 11.7.2009, samozřejmně na 3ožáku..

Sobotní grind-crust akce, spojená s křestem splitka kapel POŽADOVANÝ STAV MYSLI, BLU-82/B a KOHOUTEK, s podporou SAMOCHOTIJO a spol., byla po delší odmlce hardcorových party v klubu 3ožák opravdovou lahůdkou.

Klub byl nacpaný, až praskal ve švech, což na těchto tvrdých akcích nebývá zrovna zvykem. Stejně jako to, že osazenstvo fanoušků bylo povětšinou punkového rázu. Takže si dokážete představit, jaký byl kotel (a to nejen při vyhazování split CDčka do víru fanoušků) a jít pogovat, nebo v mém případě i moshovat (házet hlavou do rytmu, pozn.autora), bylo velmi nebezpečnou volbou, která se hned v několika případech neosvědčila.

Co ale mile překvapilo, bylo totální nasazení všech kapel a kvalitní zvuk po celou dobu hraní. Sice někteří trochu déle ladili (hlavně P.S.M.), ale výsledek stál za to. Takhle rozvášněný dav už tu dlouho nebyl k vidění a profesionalita muzikantů jakbysmet.

Všichni hráli skvěle, ale nejvíc mě zaujali tepličtí POŽADOVANÝ STAV MYSLI a crust-punková NĚMÁ BARIKÁDA ze Žamberka. Ti doslova udělali z klubu skořápku ("crust" pozn.autora) a takříkajíc se s ničím nes*ali. Není divu, že se na ně přišlo podívat tolik fanoušků s čírem ve fáračkách.

Na záverečnou grindovou notu zabrnkali CUNNILINGUS, kteří skutečně zhypnotizovali dav k nevídaným pogo výsledkům a já měla co dělat, aby mě nesrazil a neušlapal těžkými botami. Zkrátka, z téhle hudební spouště a újmy na (nejen fyzickém) zdraví, díky pogování a vybouření nahromaděného adrenalinu se budu ještě dlouho vzpamatovávat! A můj foťáček jakbysmet!

Škoda, že jsme koncert neviděli od začátku dokonce(propásli jsme SAMOCHOTIJO), ale ono to i tak stačilo(hudebně samozřejmně!;-))

a tady, aby jste viděli jak paříme taky očima jinejch lidí, tak se mi povedlo ukořistit pár fotek,kde jsme mi ale fotila to fotografka fishlet. no a naše fotečky budou v galerce snad brzy;)

tady jsme úplně vlevo nahoře,nebo spíš vzadu,při kapele PSM
zde vpopředí zpěváci PSM a já je vzadu nahánim fotákem a odráží se mi blištivý stahovák:D

a tady úplně vlevo(opět)ed blýská svým půllitrem piva do objektivu:D
by nebel(r) s fotkami fishlet
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama