O lvíčkové děvce

19. července 2009 v 19:33 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Milé děti, milý čtenáři, víly, vlkodlaci a jiné formy čtoucí tento blog, dnes Vám nebeleček poví pohádku o lvíčkové děvce.


Tak tedy, žila byla, jednoho normálního a příjemného dne, se zničehonic objevila děvka typu lvíčkového.(A děti, teď dávejte dobrý pozor, protože si musíte dávat v životě "bacha" aby jste na ni také nenarazili, umí totiž velice dobře komplikovat život díky své srsti a EGU...)

Hodně lidí vědělo, kdo je lvíčková děvka zač. Ale někteří si mysleli, že taková není, že je sice lvíčková, ale naivkové tajně doufali, že ona to myslí s nimi dobře, ona je hezká chytrá skvělá..Ale to byl velký omyl.
Ona měla ráda poslušná zvířátka a kdo jí v říši nechce vyhovět a posloužit, toho prostě smetla svými tesáky z povrchu zemského. Takže celá zvěřena, když se konala nějaká ta animal party, poslušně hleděla do lvíčkových očí děvky a klanila se jí, když ona přicházela se svým ohonem do nebes se tyčících (ale nikdo už nevěděl, že její ohon je jen lacinou nahrážkou pravé zvířecí kožešiny!). Jen korýš znalý nejen lesklých a světlých vod, ale i temných bažin a útesů ji (ne)včas odhalil. Ihned to zvěstoval své rybičce sardince. Jenže rybička nevěřila, že je lvíčková děvka opravdu děvka a tak se nechala tak trochu podmanit tím egoistickým "nenuceným" projevem lvíčkovky a leckdy ji skočila na udičku.
A to korýše vždycky dopálilo a kolikrát svým ostrým ocasem s jedem lvíčkovku chtěl proklát. Jenže to byla lvíčková ještě relativně při zemi a nažraná mršin, takže neprudila ani v safari, ani přímo v zoo.
Přišel však čas a tato scenérie se opakovala a prohlubovala. A korýš světa a pokrytectví znalý se držel hodně zpátky a hodně musel zatínat klepeta, aby prostě zákeřně nenechal vylétnout své jedové kopí z ukrytého hvozdu, čekajíc až dorazí na inkriminované pampy lvíčková děvka.
A že se do údolí stínů často a často vracela, snad lovit snadnou kořist nevybírajíc si mezi pohlavím oběti.. Proč však měla snahu lovit stále tu onu a jednu rybičku, nad tím zůstával rozum korýše stát.. A nejen jeho, ale i ostatních členů mořské osady. Tak si začal štíreček brousit klepítka..
Vrcholem všeho bylo, když se rybka potácela ve vodách s promilemi a lvíčková děvka si dala tu práci dojít až na samý okraj moře, do písečné duny, kde nervozně sídlil korýš a jeho dunu mu rozdupat s tím, ať si kouká ohlídat svou ploutvonožku, protože je prý na okraji temných vod, jak to občas měla ve zvyku když plavala ve sklenici s alkoholem.
Korýš už takhle deprimovaný, s opět nabroušenými klepety, jako žiletkami a právě jedem napuštěným kopím svým, vydal se na jeden nádech k temným vodám a zjistil, že sardinka na tom není zas tak zle aby nemohla plavat sama.
Ale což, idyla mořské hladiny byla ta tam a na moři začala zuřit bouře. Ovšem tu nezpůsobilo nic jiného, než stres korýše, který svým jedovým kopím aktivoval cyklón.
Naštěstí se hned zase uklidnil, náš malý korýšek, ale musel čelit výsměchu půlky safari, zvláště příznivců sardinového pokrmu.

Rybí ploutve se začaly také nervózně natřásat a připluly až k lvíčkové děvce. A víte co? Ona popřela, že vůbec kdy dorazila k vodě. A to už měla voda všeho dost. A korýši? Ty se semkli dohromady a vytvořili takovou klepetovou clonu, že lvíčkové děvce nezbylo nic jiného, než utéct, a každá větší šelma se jí smála a každý si na ní ukazoval, a ti, jež dříve byli rádi oběti, nyní se drželi zpátky a už nikdy nevstoupili na planinu, jež okupovala hladová šelma, neboli egoistan. Protože lvíčkové děvky, děti, lvíčkové děvky jsou někdy skoro stejně zlé a špatné, jako falešné Dády Patrasové. Tak vám přeji dobrou noc, mí malí čtenáři a pamatujte: RUCE PRYČ od LVIC SALÓNU..


Tak, to bychom měli... Ale kéž by ten konec ve skutečnosti dopadl stejně, jako v pohádce. V realitě to vypadá, že lvíčkové děvky budou ještě hodně dlouho terorizovat slušné korýše a nahánět naivní rybky. A že bude mít korýš hodně co dělat, aby nenakopal děvku doprdele!
Slušně řečeno, za rozvracení vztahu druhým budou padat krky!
KOŇOMRD

BY NEBEL(R)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zazvorek | 19. července 2009 v 22:25 | Reagovat

:-D:-D:-D ilustrace fakt výstižná!:-D
jen ejden dotaz: lví děvka je Dáda Patrasová??

2 nebel(r) | 20. července 2009 v 9:53 | Reagovat

zazvorek:není ale je to kamarádka Dády Patrasové,víc neprozradím,až osobně:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama