El magnifiqué-Řbitov pavoučků

20. srpna 2009 v 17:55 | nebel |  Moje galerie
Včerejší výprava na židovský hřbitov na mém těle zanechala spoustu stop (ale zejzenečku pssst a už žádné komentáře!:D)jelikož místní mravenci a pavouci a havěti měli pré a tak se snažili mé nebohé tělo pokousat a uzmout si co nejvíc! Krom krásných fleků na nohou jak vekslák (Till rullezz:D) a ostrého řezu od milého feratovského ostružiní(ale že to bylo krve!), jsme s Miou pořídily nemálo fotek trů gotyk ívl a jistě se s vámi o ně podělím brzičko(měsíc dva a máte je tady, znáte to:X)
Pokusím se je sem vážně dát co nejdřív a na ochutnávku, plazící se bílá zombie, jak když utne!

Židovský hřbitov má svoje kouzlo a je škoda, že když jsme tam byly kdysi dávno s Connie, neměly jsme foťák ani nám nepralo slunce nemilosrdně do týla, takže jsme se tam nemohly rozhlídnout už tenkrát pořádně, jako včera. Stálo to za to (až na změť pavoukobijců a smradlavých břečťánků, po kterých jsme se plazily a tudíž ta vyrážka, že ~.~)

Fascinovaly mě jidish a hebrish znaky ze zadní strany každého náhrobku, zatímco přední byla popsaná normálně, latinkou jak podotkla slečna M. To je hustý, asi si na tom hodně zakládali tenkrát. Jenže teď už je to místo spíše oplzle pavoučí a nostalgické, většina hrobů je totálně zdevastovaných. Přesto bych se tam za tmy už nevydala, nejen proto, že vedlejší zahradu přes zeď tenkrát obýval stín, ne nepodobný černé koze, byla totiž živá a mečela:D


by nebel(r) photos by Mikhaela & nebel(r) 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 zejzen | 21. srpna 2009 v 15:11 | Reagovat

Už mlčím. :-D

2 zazvorek | 24. srpna 2009 v 20:38 | Reagovat

A sakra, tak toto je a little bit morbid :-D jak říkáš, škoda, že jsme tam tenkrát neměly foťák... židovská část je úchvatná, my tam byli v červnu na exkurzi se seminářem a dozvědeli jsme se dost zajímavý info...musíme tam někdy znovu ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama