Srpnové outro? stále je tu Oiforý

24. srpna 2009 v 16:46 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Je pár dnů před opětovnou maturou. Ale moje myšlenky hučí úplně jinde. Duše se cítí těžce free(ale ne jako na fríčku proboha, jen to ne!) a tu svobodu chce dokazovat i myšlenkám, jednání, tělu.
A přinuťte mě někdo zírat do papíru s html kódem déle než hodinu prosím! Protože už se to blíží (ale jak je u mě zvykem, prostě si to nepřipustím, dokava nebudu stát před panem Sokolem...oh shit!)

Proč je mi tak podivně? Vlastně FREI? A proč si pouštím kapelu, kterou jsem v recenzi pohanila od hlavy až k patě? tohle je skutečně vtipné:D Down below je sice komerční houpačka s černobílým přelivem, jenomže a vtom je ten paradox, chytlavě německé kapely ve mě vždycky vyvolávaly feeling two years before, máme srpen... Tak proč si to tu asi pouštím? Protože mě jeblo:) Protože svojeho prokletí už se asi nezbavím, aspoň do doby než mi zas kdosi řekne něco pěkně hnusného, co mě vysvobodí ze sna. Ale já přece chci snít, že jo? Jo. Jako Lutziana v příběhu. Jako puberťák v čínských teniskách a jako magor. Tenhle víkend (co víkend, už čtvrtek!) byl nesmírně výživný na zvraty a převraty:) Koupačka na vlastní nebezpečí, hřbitovní tajemství s vyrážkovým překvapením, potom koncert na Božáku... A k tomu si něco povíme.

Byl to námrd jako už dlouho ne. Rozuměj, odvazovka, protože po usilovném celodenním hledání doprovodu v adresáři telefonu a icq se nakonec ozvala Peťula, vtipná to tichá a obrovská žena z krupského kraje se kterou je čest si vyrazit na pořádný náklep. Koncert byl taky žůžo o čemž si víc povíme v jistém reportu. Až na incident s panem G., který si myslel, že nebel je lehká děvka co dá každýmu? prostě si machistické ucho muselo dokazovat svoje egoistické choutky způsobem, který u mě vyvolává ventilovanou agresi a tak G. zakusil, že žertovat se s kobrou nemá, takže milý pan zpěvák jednu chytil, sklopil uši a dál už to znáte.

Mimo tento úlet z řad účinkujících, si ale nemohu na akci stěžovat. Sound byl super, nejlepší vystoupení měli bezesporu Day After Death (vlastně sem na nich byla poprvé) a trošku mě ale zklamali páni Italové, protože to bylo naučené Sworn enemiovské vykopávání nohou a Fuck a Shit a trochu to postrádalo hlavu a patu (ale pst, nebo mi příště nedaj cdčko. které budu mimochodem recenzovat..uff).

Naše paření se ten den přehouplo v noc a ráno a skončili jsme u pana Wonga.. A tady mé vyprávění končí, protože fau paux ohledně zpěvačky WoJ už zažít nechci a nejsem duhová víla, děkuji pěkně!

Sobotní den taky přinesl pařbu, ale ta mi lidi zvedla mandle a do Baru Alex mě už fakt nikdo nedostane. Nejde o ty lidi, jde o feeling samotné party. Nemůžu si pomoct, ale jungle scéna našeho města jde tak nějak do... Když to srovnám s městy kolem, tak je to čím dál víc snižování se a podřizování se mase a tohle už s pravým jungle nemá moc společného (ano nemám ráda smažky v pochybných barech, nemám ráda přetvářku, kterou jsem musela nasadit na interface svého mozkového procesoru a nemám ráda pocit, že musím soutěžit s okolním osazenstvem stejného pohlaví, děkuji pěkně...!)

Přesto neztrácím svojí přemýšlivou náladu a doufám, že všechny tyhle elementy minulých dnů mi dodají energii kterou jsem do nich vložila. A především mám radost z nového kamarádství:) Nakonec ze mne bude ještě společenský člověk?:)Ať si říká kdo chce co chce, kdo byl na božáku, ví, že nejsem žádný zalezlý pes v koutě, jde totiž o to, jak kdo se mnou mluví a jak se ke mě chová, rybičko....


by nebel(r) alias regresor agrese v zóně Gé

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Peťa | Web | 24. srpna 2009 v 17:23 | Reagovat

:D no tak pobyt u pana Wonga bez komentáře, hlavně divoký kozičky :D a pan G. se z toho určitě pro příště poučí;):D

2 zazvorek | 24. srpna 2009 v 20:39 | Reagovat

Hele o panu G. mi musíš někdy říct ;-) Takžes nakonec byla? A Eddieho bratr nebyl? Nakonec jsem možná ráda, že jsem nešla v tom případě ;-)
Jo a supr foto...

3 nebel(r) | 25. srpna 2009 v 11:32 | Reagovat

spíš škoda,žes nešla.jo bratr byl ale ten měl jiné starosti:Da díky, to foto je z toho židovskýho hřbitova den předem.můžu ti o panu Gé vyprávět,se ozvi jestli máš čas.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama