Září 2009

SKID in action aka víkend podle představ

28. září 2009 v 16:48 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Tak když srovnám tenhle víkend s tím předešlým, remíza se dostavila:) A ještě nám stát nadělil o jeden den navíc, suprovka.

Oba dva dny se pařilo o sto šest, po hustým nářezu na božáku byla hvězda docela soupeř, protože sobotní akce byla taky pěkně provařená, byla strašná sranda, hlavně při vystoupení kapely BOB, tihleti námořničtí vlci to rozbalili tak až jsem čuměla a co teprva ostřílení mosheři, to zas bylo XD tentokrát jsem se ale držela hodně vzadu na bezpečném místě, takže pád nehrozil. Ale že byli pánové pěkně rozlícení:D To samé platí o 5 symbols, sympatických straightedgeacích v čele se Zdeňkem, kteří byli doslova jako vichřice křížená s žiletkou. A že tohleto můžem, viď;)
Dokonce se dostavil i starý pan známý, pan Gé a dokonce se omluvil, což se cení, takže smír Tomášku;)XD
DaD to rozbalili tradičně (byla jsem na nich podruhý, ale na ně se prostě nedá nepařit) odpodlahy až se ani Fallen nails neudržela, ponechala svojí čepku osudu a jela na ramenouXD
To mi připomíná, kolik lidí jsme se ženou zase stíhly poznat. Uplně zase tuny. Jak v pátek tak v sobotu a co vlastně včera?
Po vzpamatování se ze špatně namazaných chlebů defektem pivaXDžádný brambory;) jsme se krásně vyhajaly (až na tu vejšku, která je mi nesympatická, věřte že palandy fakt nemusim...)a zase jsme razily poznávat nový věci místa lidi, tentokrát čajovna a ananas!ová dýmka, která byla dobrá, ale ananas tam moc cejtit nebyl a nakonec mám z toho dneska krční defekt. Touarég klasicky a pan čajník, kterej vtipem a šarmem jenom sršel a byla s nim docela sranda (a to sem si myslela že tenhle pán je zapšklej čajnik, omyl!) a vůbec v čajovně byla dobrá atmosféra, přestože na tý vnitřní terase u fénixů bylo docela lidu, ale ono se to začlo smrskávat postupem času a tak se nakonec místo ve stinném koutě našlo a to já nejradši:) No a pak skorofinish U Krysy, kde tentokrát byla akoráte duhová víla Brezi, kterej akorád pozdravil (ale jo, to ses vyšvihXD)a pan Vlnka ale jinak nikdo známej, Pája nám utekl i s Libuškou před očima někam na kebab či co.... Takže jsme hrály s vervou a odhodláním Člověče nezlob se a nebel ani jednou nevyhrálXDale co no, pravidla jsme pořádně nevěděly, hlavněže byla sranda a po jednom pivu za dvě hoďky následoval tradiční nápoj Ananas Smegmas, tudíž ananasový džus v obří sklenici:)Ten byl dobrej jak svině! Určitě lepší, než od hesinky(fůj, chcípniXD)!
Hesinu jsme pak pozorovaly ještě asi s tuctem dalších pomýlených pohádek na JIMJAM a pak Disney channel(starej dobrej cartoon network zkomerčněl...)a nestačily jsme se v ranních hodinách divit co těm dětem cpou do hlavy a jak rychlý jsou ty animace, že to ani nemůže člověk snad stíhat, natož dítě aby to sledovalo.. Např. Nekrotuleni se svým vražedným pohledem z pitevny, vykloubený body language s přísavkovýma mozečkama na poušti, myšky, mišáci a hesinky místo aby hledali ztracenýho Kašpiho v jámě lvové tak běželi za motýlem... no námrdy v tý televizi po druhý hodině ranní. Ty jednohubky ale bodly;) Akorád nás nějak strašily podivné zvuky a něco nekalého se dělo ve stěnách, snad se babička Mitch Biukennen moc nezlobila a neseslala to na nás ona! Docela mě mrazilo z těch zvuků v panelech, a že mám pro strach uděláno...
Ale prostě celej den byl skvělej jak nejvíc mohl a celkově víkend, takže opět Ď my green honey:-*

No a docela se na mě něco sesypalo, asi bacil, doufejme že ten parchant do středy odejde, protože musíme bejt čilý na Čistírnu v Krupské ulici:)

by nebel(r)

TEPCORE2core (and no vomits again)

26. září 2009 v 17:58 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Hehe, tak můj report už můžete pár minut shlížet na experienci, ale ráda bych se taky vyjádřila trochu osobnějš ke včerejší atmosféře v klubu:)

Určitě to byla pařba, jak se předpokládalo, moc dobře jsem se pobavila, užila si to, dokonce jsme se nezkalily a nebyly kantáre už někdy v deset, jako Poník a spol:) Nojo, jsou ještě mladý, ale taky na to přijdou, že si tim že se zkalí takhle brzy neužijou to nejlepší na celým večeru. Ale taky se mi to dřív párkrát stalo, takže neodsuzuju, jejich věc a aspoň byla srandaXD

Taky je fajn, že jsme zase poznaly nějaký nový lidi a hlavně spoustu známých (Terezu, JakoubkaXD který mě později trochu vytáčel, ale to on rád, prostě kachnomil:D), taky pár spolužáků jsem spatřila včera večer nejenom na božáku, ale i potom v Dublinu, ale spíš je jedině dobře, že jsme se nestřetli, někteří jsou uplně mimo, fakt, ale nebudeme jmenovat.

Taky mě pár lidí nasralo( nebo možná jeden člověk štval, svojí arogancí, ale dalo se to přežít, taky nejmenujemeXD)

Sranda byla s Maňáskem, potom po akci jsme to roztočili s Lukym a spol v Alexu s "hot milk" drinky s vodkou a modlily jsme se aby sme se pak neposr...:D ale všechno to bylo v pohodě, ze včera mam prostě dost dobrej pocit, protože jsme ten den (spíš teda večer) užily dosytosti, s hafo novýma tvářema a zas se dozvěděly spoustu věcí... Ale jehněčí kapelu nebudeme zakládat, vždyť my už jednu máme:)

Dneska se koná ekšn na Hvězdě (ne Hvězdárna sanitko:D), jsem v očekávání, kolik inzerentů se na nás dneska sesype a doufám, že to ustojím, protože mám naspaných pár hodin, jakožto aktivnější část mé druhé drahé polovičky, která se krásně vyhajala, zatímco já smažila report a usnula sotva na 20 minut:D ve zdraví snad přežijeme, protože tenhle prodloužený víkend by nám měl vynahradit minulotýdenní vomitorii minimálně o sto procent;)

by nebel(r)


Vomitory-flex aka SKID

23. září 2009 v 14:33 | nebel |  napsáno nebel(r)em
"Už pár dnů si připadám jako Lazar, by povstal Kain a z hrobu dávil."

Bláboly, ale představte si, že váš už takhle dávicí reflex přesune svou hranici až na kost.
To pak člověk normálně nedokáže pozřít ani bramboru! Zeptejte se Ivči M., ta o tom ví svoje.

A to já ani nemam defekt(!)To je prostě žaludek v prdeli, nervy v háji, oči si asi zaběhly do studánky, uši odlétly na Mars?

V pátek ta kalba, a já nejsem schopná dojíst oběd konzistence škubánku. Sick, sick sick, to je ale..!
Alespoň mám čas na objevování hudby a oprašování starých hitů (objevem dne je Elizabeth a celkově XIII. století a hlavně Caliban, na který mě upozornil Káš:) ).

Taky se snažím dnes aktivně zapojit do hudebního průmyslu, tvořím s grafikou....
Ale pořád se tělo cejtí jako bez duše. Jako vyblitá z těla, ták, to je to správné slovo!

Aspoň už mnou nesouží úzkost, i když ta se dostavuje vždycky nečekaně:)

I nebelek se umí flákat, zdá se. I když se mnou je to fakt hrozný, já se tomu žaloudku už ani nedivím. Pořád někde hopsám, místo bejt v klidu se denně nervuju.. bejt svuj žaludek, odprásknu se asi na místě:D

Možná už chápu, jak se cejtí upíři bez krve! Já se tak teď cejtim taky, jako zesláblej vampír, i když místo krve bych si radši zavolala sanitku:Dale tu soukromou, tu zelenou, tu co nehouká;):-*

Jsem okouzlena dekadentně avantgardním metalem a gothikou, oplývám temnými literárními nápady, ale není síla ani čas vše uskutečnit.

Aspoň tady je nástin toho, co dělá nebel když mu je špatně:D


Trochu se to dotýká i toho tematu(graficky)mangy, protože jsem tím pořád fascinovaná.
Jinak grindově killerské téma inspirováno plackou od sanitky:) (nikoliv placičkou od CHLEJF XD)

by nebel(r)


BUDE PAŘBA!

23. září 2009 v 8:45 | nebel |  HUDBA
Jestli se na něco fakt třesu, tak je to akce, jež se konati bude už za 2 dní:D
Tentokrát to bude maso! Kámoši z těhdle kapel nám ještě ukážou. Vlastně očekávám takovou mega kalbu! To sem na nás zvědavá:D A na Kubíka a na Zázvorek:D

johhoho, pátek bude náš!

by nebel(r)/plágoš by Kášek

Just a little bit(ch) numero dos

21. září 2009 v 10:03 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Zjištění že štíři jsou tyrani a ryby zase pirani, to už víme docela dlouho. Že každej je little bit(ch) to taky. Horší je když člověk v sobě cejtí naprosto nestravitelnej hněv a zlost a vztek a emoce a nedokáže s tim naložit nijak než to ze sebe chrlit v nepravidelných intervalech na všechny strany. A nebo to radši drží v sobě ale ono to pak stejně praskne a to je vždycky takovej průser.
Už jste si to někdy zkoušeli?

Každý znamení to má jinak, ale štír, věřte mi lidi, nejhorší. Taková sebedestrukce a sžírání se jedem sebe i druhých, hmm, to ustojí jenom terminátor. To fakt nejsem. Zuby nehty se člověk snaží udržet se v klidu, ale stačí malilinká vychýlka z rovnováhy a je to. To pak lidi čumí. A odnášej to i ty co za to nemůžou. A už v tu chvíli, kdy to štír vyřkne, udělá, provede (ten ventil vzteku) už v tu chvíli ho to mrzí. Ale nejde ten gejzír jedu, který ze sebe potřebuje vyplavit, jako zvratky, to nejde zastavit.

A o blití mi radši nemluvte. Stačilo celou sobotu. Vypadá to, že normální jídlo jen tak nepozřu. Neni chuť, neni nálada. Dokud se nedá pár věcí do pořádku a dokud neužiju svůj doping v hmotné podobě(pevném skupenství, ale to zní příliš hanebně na to, jakou křehkou esenci tím myslím), bude pro mě sebemenší výtka a výzva jako rudý prapor v corridě býkovi.

Když už jsme u těch býků, moje býčí polovičatost jakožto odvrácená strana štíra, tu chybí. Taková ta apatie. To bylo snad včera, ale po několika událostech to přerostlo vztek. Já nebudu mlžit, seru prostě si to všechno snězte tak, jak to máte na talířku. Jak kdo, samozřejmně. Třeba to je vzkaz hlavně pro mojí osobu. Kdo ví, komu to vlastně říkám. Pár adeptů by se našlo, ale stejně je všechno naše utrpení způsobeno přílišným uvědoměním sebe sama jako malinké osůbky v tomhle vesmíru.

Chce se mi všechno fuckovat a zároveň doufám, že everything gonna be allright.
Ale dokud mi zní Pussy v uších, dokud hlásaj do it quick, mám akorád tak chuť quick dát někomu jednu razítkovanou, jak mě to učil Pája od Krysy.

Možná taky jednu sobě, k probuzení. A ještě ten měsíc se snad zbláznil, že musí být ve štíru. Omg, to zas budou padat věci a koše rozkopané. Ještě se mi tak Sebík přiblíží do cesty, tak bude mít asi steelové tetování( třeba přestane i šilhat, víte co, ten šok...:D)

Kafe mi nestydne, mobil se mi nevybíjí (občas se jen vypne), nemám s kym sedět ani ležet, nedostanu dnes pusu a o zelené smaragdové si můžu nechat zdát akorád ve snu. Jak smutno je 11 bez 88. Nevěříte? Ale věřte. Včera byl park tak osamělý, když nebylo s kým pít ananasovej džus a požírat čokoládu, krkat mě o samotě taky nebaví. Rozesmátá mrtvola mě nerozesmála, ale aspoň zabavila. To bude tim poselstvím Anity:)

To chce nějakou grafickou mantru k uzdravení:)

Nad zemí se snáší mlha. Jestli je něco sexy na podzimním počasí, tak samozřejmně ta nebelovsky čistá mlha.

Sexy je spoustu věcí. Nejvíc asi zebří top:) samozřejmně ne na ramínku:D

Sexy je všechno, jen ne dnešní den. Ale možná že je sexy naděje a dobrá nálada. Zkusím to, třeba začnu být sexy taky. Sexy je cokoliv s více než třiceti promilemi. Sexy je černé pivo, které bylo recyklováno k opětovného použití. To slovo začínající na S je vážně divný...

S

To je jako had. A já had jsem:) Náhodička. Had obtáčí svou ovečku, ale jenom lehce, aby mohla dýchat. Jenže ovečka se ztratila na pastvě, ovečka snědla špatnou trávu, parchanti, s tim hnojivem už by se mohli polepšit.

E

Jako ego. Nejhorší zbraň kterou můžeme namířit proti sobě samému (i vy, neštíři), když nevíme, jak ho naplnit a využít. Nejmenujme. Ego je svině, egoisti ještě větší. Já bych svoje ego nejradši odhodila za plot (ale ne k pitbullovi), ale jsou tací, kteří by měli udělat totéž. Chlapiska. No comment.

Just a little bit? Be my little bit(ch)!
bit(ch) s.r.o. aneb můj vztek se transformoval do parodie:)

nebel(r)


So whats the problem?Let´s do it quick...

20. září 2009 v 14:18 | nebel |  napsáno nebel(r)em
So what´s the problem?
A celkem nic, všechno mohlo bejt v totálně nejlepší pohodě. Ale nebel zůstal osamocen, nebelovi se totálně posral víkend, nebel si sáhl fyzicky na samé dno(řekněme hajzlu?)a jako by to nestačilo, teď mu to pracuje ve šrotovně psychicky a je to strašně krásný pocit. Nebel zůstal osamocen v nejhorší krajině, v krajině svých myšlenek. A že ty jsou nejobávanější noční můrou. Just a little bit(ch).
Aby toho nebylo málo, pořád si musím zpívat písničku od Rammstein.
Ne já nechci aby mě někdo litoval, jenom poslouchal. Ale kolem mě je absolutně rozprostřená mlha, dalo by se říct nějaká bariéra co mi dneska chtěla zamezit přístup k mým nejbližším a milovaným a povedlo se jí to, svini!
Nebel se odporoučí přemítat na nejoblíbenější místo a snad tam nezůstane na věky, spočinut vedle náhrobků.
Kopněte někdo do toho mojeho zpropadenýho ega, už zas dělá emocionální neplechu na všech frontách.
Hlavně ať se mi uzdraví floristka.
Svět je nuda a opruz, bez kytek!

by nebel(r)sick of it all

Just a little bit, be my little bitch...!

20. září 2009 v 12:53 | nebel |  HUDBA
Rammsteini si konečně vytáhli z paty trn a natočili klip k novýmu singlu z alba, které vyjde až 16. října, tedy o deset dní později, než mělo původně. Chlapi si dávají načas, ale klip je tentokrát pěkná prasárna, o textu písně "Pussy" ani nemluvě. Do 18-ti nepřístupno, ale ta necenzurovaná verze stojí rozhodně za to. I když... Abych řekla pravdu, vyvolává ve mě velice smíšené pocity, jakože mi přijde, že s tou touhou šokovat to Rammstein už docela přehání, nehledě na to, že porno je kýčovitou záležitostí. Leč nikoho to neurazí (konzumentsky bráno, naopak fanoušci, rodiče a staří lidé a slabší a konzervativnější nátury budou pobouřeni na maximum). Ale není porno už mainstreamovou záležitostí?
Abych pravdu řekla, když jsem poprvé viděla klip "Pussy" nevěděla jsem, jestli se smát nebo brečet a i já jsem byla docela pobouřená. Tím stylem, že si říkám, nestačil už náhodou klip k Mann gegen Mann a Mein Teil?
Protože ty byly své doby opravdu vyvedené. Hlavně Mein Teil, takové kořeníčko. Tohle už je spíš voda na manažerův mlýn, pornografickému světu a zase tomu mainstreamu. No a jen si vzpomeňme, jak Fialik a spol. (OSA údajně) dělali dusno když se "Liebe ist für alle da" dostala ven a chtěli dávat statisícové pokuty těm kdo to dával dál. Přitom to ani nebylo oficiální video. Prostě těžceždímající zmrďáci, ten jejich management.
Postupem dnů mi tahle sprostá lahůdka vlezla pod kůži, hlavně co se melodie a refrénu týče. Jasně, ta rádoby disko melodie je mi protivná, ale člověk si to musí pořád dokola zpívat, zvlášť když má před sebou text.
A vůbec, já z té písně cítím feeling letošního podzimu, babího léta, nějaké naplnění, přetvářku a přitom chladné stěny lidské duše a tak nějak osamělost, kterou člověk nedává znát, když se dobře baví, ale...
Tak nějak. Dobře se bavte, tady je pěkně neocenzurovaný klip, ale jen pro majitele flash 10 prohlížeče, ostatní mají smůlu a musí si pustit verzi, kde je všechno naked and split tabu.

Rammstein: Pussy 18+ na:
http://visit-x.net/rammstein/

Rammstein Pussy Censored version:

A tady, dámy a pánove, máme text k písničce. Vskutku, bez servítek rovnou na věc. No jo, někdo to rád horké.

RAMMSTEIN - PUSSY(GERMANY)

Too big, too small,
Size does matter after all.
Zu groß, zu klein,
Er könnte etwas größer sein.

Merzedes-Benz und Autobahn,
Alleine in Außland das fahren,
Reise, reise, fahrvergnügen
Ich will nur spaß, mich nicht verlieben

Just a little bit...
Just a little bitch!

You've got a pussy,
I have a dick,
So what's the problem?
Let's do it quick.
So take me now before it's too late
Life's too short, so I can't wait.
Take me now, oh don't you see,
I can't get laid in Germany.

To short, too tall,
Doesn't matter, one size fits all.
Zu groß, zu Klein,
Der Schlagbaum sollte oben sein.

Schönes Fräulein, Lust auf mehr?
Blitzkrieg mit dem Fleischgewehr!
Schnapps im Kopf, du holde Brau,
Steck Bratwurst in dein Sauerkraut!

Just a little bit...
Be my little bitch!

You've got a pussy,
I have a dick,
So what's the problem?
Let's do it quick!
So take me now before it's too late
Life's too short, so I can't wait.
Take me now, oh don't you see,
I can't get laid in Germany.

Germany!

Germany!

You've got a pussy,
I have a dick,
So what's the problem?
Let's do it quick!

You've got a pussy,
I have a dick,
So what's the problem?
Let's do it quick!

You've got a pussy,
I have a dick,
So what's the problem?
Let's do it quick!
So take me now before it's too late
Life's too short, so I can't wait.
Take me now, oh don't you see,
I can't get laid in Germany.
by nebel(r)

Lidi?Monstra!

14. září 2009 v 23:00 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Takhle mi přijde, že se poslední dobou všichni kolem chovají. Jako podivná mostra požírající sama sebe a pak i okolí. Lepí se na mě lidi vyvolávající konflikty, nevychovanci, kteří si nevidí ani na špičku nosu a klidně by zmlátili holku jen proto, že do nich omylem drcla na zastávce.(žejo, ty zasranej parchante s holí, kterej sám o sobě potom prohlásil, že v hlavě nic nemá..?Sucks?!)

Měla jsem sto chutí to tu podrobně popsat, bohužel se to záhadným způsobem před pár minutama při obnově dat smázlo, no a já nemám čas ztrácet čas s plazoidama.

by nebel(r)

Maryline, ty šibale jeden parchantsky skvělej! Aneb NEBEL, true existence is back!(and isn´t black)

6. září 2009 v 15:38 | nebel |  napsáno nebel(r)em
OUH YEAH! Stromeček je snad pořádnej baobab či co, no kdyby marylinek z Rajčete vážně žil, asi bych ho musela ulíbat k smrti zato, co pro mě poslední tejden udělal. to snad ani neni možný!
Ne to neni bůh, to je osud!
JUPÍ HEJ JAK SVINĚ A TAK DÁL.
protože já mam maturitu!!!!! Protože já jsem šťastná. Protože já mám sušenou kytičku, protože já mám zelenou, já nahlížím za oponu svojeho bytí, já se bavím, já pařím. A VÍTE CO? JÁ ŽIJU!
Nebeleček má zelenou mooooc rád. Zelená a černá, no a ono se to smíchalo. A Barevná planeta je taky barevná, ne? No a já na ní žiju.
Grindec mazec... Kryndy pindy, nebel nezdech, snad nezdechne jindy. Euphorie? No jo, ale to bylo předtim planý, teď je to euforie no ty voe! Naktrální fekální umělecky procitnutelně kontinuelní vize prožitá nadmíru nad hladinou kalné vody, bez plavacích rukávků s licencí plavce. A s kyslíkem!
02 + H20. A tak vzniklo bytí. A blití heej:D
Obscurně lazená víkendová mlžná výprava, duetky a dámskej bigmack:D Že já se takhle ještě nikdy nebavila? Ale já se bavim. Bavíme se, my žijem, my užíváme času na zemi, pod zemí, v zemi či undergroundu. Pivo a moskvič, zatracenci ze SKLAP 4. Na všechno fuckuju, Naktrálně!
Anální fontána tryská proudem. YUPPIEH A YOU!Grindeček je mazeček. A nebeleček? Pro toho za chvíli přijede sanitka a odveze ho do nebes svatě zneuctěných konkubínskou tortůrou absitnu. Vlastně ALPA!
Ať už southpark ať už alpa....nebo divnej netopýr. Nebelečku, že ty jsi byl před vánoci tak hodný, že jsi dostal dárek ještě před narozkami? Dvojitej říjen!Zahalená arabka a kokosová voda a mandlová čokoláda a hlavně... Balakryl na silnici, road curving:D

Co dodat? Já nic. Já jsem trpaslíček z PHP a čekám na obra až vyleze z webdesignovaného bidetu. I s Ananasem. Miluju ananas!

by nebel(r) aka??011011 <3 i am falling into green.green is my destiny.

ORTEL

1. září 2009 v 20:40 | nebel |  napsáno nebel(r)em
už je to tady!už je to tady! jo už tak za dvanáct hodin je to tady jak na koni.snad mi intuice, znalosti, charisma, a stromky pomůžou. thnx all to moral podpora. hlavně komu jinému než:)floristce
hallelujah, se děj co děj, hlavně neblejt a nebejt v projevu fekálně orientovaná= vědět aspoň něco:D
oh shit.Děj se vůle snažim se to vyšpekulovat na dobrou konstelaci židlí poroty:D

nebel(r) provazochodec nad tenkým ledem.

Díky,stromečku! Ať žije ANANAS SMEGMAS

1. září 2009 v 0:18 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Stromečku, děkuju! Nezklamal jsi. Zelená je vážně nádherná barva!
Drž mi stromečku, palce ve středu. Jako floristka.
Po odpoledním fyzickém i psychickém zhroucení si zas připadám jako člověk, jako víla.
Pohoda byla v Pohodě, jak s Ivčou, Mišákem, Kašpim a Lukym, tak hlavně s mojí nekropetřicí:)!
Takže těch 11 hodin ani neni tak udivujících. Ale, ty vole, jedenáct hodin? Henry Propper na to nemá, ale taky pobavil jak svině.
Takže stromečku, nahoď zelenou stuhu a přijď mi fandit za okno do Duxu.
A možná přijde i...Necrocock!
Stromečku Maryline, děkuju ti za tvé floristické vyznání. Asi nahodím zelenou i na vlasy, nojo dámy a pánové, propaganda je propaganda:) škodaže sme dneska nezastihly Paroubína s omeletkou na hlávce(to je slovo!a sorry za pirátské ukradení..)a nedostali tašky se školníma utilitama na zejtra(aspoň Petřínka). Kdo by se taky chtěl ukazovat s voranžovkou,žejo?
Děkuji všem zůčastněným, padám do minimálně jedné maturitní otázky a pak vstříc sladkým peřinám:)a ráno vztyk, musím si užít poslední den před smrtí(a smrt je vážná, viď že jo?)

(::By NEBEL(R) alias bidetkaramel23::)

Ať dostanu dobrou otázku, Stromečku, poslední věc o kterou tě žádám!!!A děkuju!