Before my trippin in Germany

25. září 2010 v 0:40 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Než definitivně padnu s očima ve sloup po dvou dnech téměr nespaní, musím se donutit vám tu nechat aspoň pár řádek...

Nebelův sen, zahrnující ročně aspoň jeden pořádný výlet do zahraničí se opět splnil a tak již v brzkém ranním čase vyrážím s celou rodinou (kromě bzučivého jakože bratra) vstříc po třetí ve svém životě nekonečným plážím Baltského moře, ovívajícím nejen město Lubmin, ale i přilehlé okolí.

Nesmírně ráda se vrátím na místo, kde je vše tak příjemné, klidné a přitom neustále v pohybu. Snad nám bude v tento pozdní podzimní čas počasí aspoň mírně přát (Ne, nebojte se, koupat se fakt nebudeme:D) a já se vrátím ve vzpomínkách zase tam, kde celý příběh nebel tak nějak začal a postupně se vyvíjel, až do aktuální pozice:D

Unesena tvorbou Jacka Kerouaca, mám naprosto jasnou vidinu, jak si budu užívat onu divokou krajinu, všechny ty výlety, nekonečná mola a západy slunce za horizontem, odpolední a večerní jízdy na kole, podél moře a dokonce mi nebude chybět ani parťačka yupka, jež byla tak nějak "přibalena" pro mé potešení sebou:d

Jsem skutečně již ve stavu nespánkového deliria, nedivte se tedy, že píšu jak prase... To už je defekt všech problémů a starostí a stresů, které vám tu pěkně zanechávám a s naprosto čistou hlavou odjíždím, načerpat novou energii a inspiraci do dalších dnů. Ledové moře a temné lesy i útesy a mola mi vždycky přinesly jen to nejlepší zamyšlení:)

Jsem připravená zákeřně vše zaznamenat jak slovy tak obrazem. Bis Bald am Dienstag...
Das StrandNechť mi Rammstein udávají onen baladicky zasněný směr a zahlédnu onoho námořníka až rozežhnou se "lanterny";)

by nebel(r), kommen zurück zu Mutterland
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nebel(r) | 25. září 2010 v 0:51 | Reagovat

ještě dodávám, že naposledy jsem tam objevila Lacrimosku a hlavně Soporka, co to asi bude letos?;)

2 zazvorek | 25. září 2010 v 20:05 | Reagovat

Tak ať se nám vrátíš plná pozitivní energie, zážitků, dojmů, se spoustou fotek a novejch hudebních tipů ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama