Než se setmělo nad školní lavicí...

5. září 2010 v 16:39 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Ani jsme se nenadáli a byli jsme hozeni do školních systémů a institucí. Jelikož u mě byl ten školní start pozvolnější, stihla jsem si ještě uzmout pořádný kus zábavy a potěšení, než mě to definitivně semele a sebere veškerou chuť do života a nastolí jen spánek a hodiny civění do PC a na papír.

Tento víkend se vydařil nad míru, pravda, trochu mi vzal spánku, ale to se snad nějak vykompenzuje. Není nic horšího, než jen sedět a čekat až mi víkend zamává.

Vzalo se to pěkně z ostra ještě ve čtvrtek, těsně po škole jsme se s Marťou navečer vydaly na Božák na hardcore show, tentokráte v podání anglánů NO SECOND CHANCE a jejich předskokanů BURNING STEPS. Koncert to byl vynikající, hlavně druhá část, protože zvuk zněl vážně libě a nejen bylinné opojení zařídilo, že jsem se cítila naprosto skvěle. Užívala a vychutnávala si každičký okamžik v hudebním nebi a celovečerních srandiček s Kostrou Marťou:) I když po dvou hodinkách byl čas odchodu, užila jsem si tu akci na sto procent.

NSC

To samé následovalo včera (vlastně ještě dnes). Trošku příkřejší dostupnost a téměř čtyřhodinové hledání místa, s nepěknou cestou lesem a bahnem, než-li jsme našli s L & M ono místo poslední free akce, kterým letos nejspíš už odzvonilo. Lidí bylo sice málo, cesta nehorázná a kláda neskutečná, nicméně zvuk (zvláště u TH3 sound systemu) byl libově nabasován a svižné agressive bassy nás udržely na nohou, téměř tři hodiny vkuse.

Člověk necítil tělo a nohy ho už taky přestaly poslouchat, ale co neskutečného to provádělo s myslí, za to to stálo:)

Ten burácký spánkový deficit cítím ještě teď a hlava před polednem bolela jak střep, ale tělo i mysl si užily víkend dosytosti:)
kalba v dolní řasici th3

Byla to taková třesnička na dortu, taková zakončení tohoto týdne, který byl naprosto neobvyklý, velmi pozitivní a velmi velmi neklidný. Už dlouho mě tak úspěšný týden nepotkal, když opomenu minulý "tour de Krušné hory" week. Takovéhle masakry dva týdny po sobě, oh shea!:D

Každopádně, jsem moc ráda za vše, co se tenhle týden přihodilo, všechno bylo k něčemu dobré. Každý den, strávený s jinými osobami, které mi daly něco dobrého. Nejvíce nezapomenutelným kouskem, nad kterým budeme obě žasnout, byla stejnak čajovna s objímačem Milošem, co vyznává jako já OSHA. Yeah, ten den byl jedním z nejlepších vůbec, co se týče regrese:)
osho

Přeju všem hodně sil do školních dnů, ať jsou zatraceně pěkné, co se počasí týče a co nejvíce krátké, co se týče školních hodin:D Snad to přežiju, zejtra mi to začíná par excellence a mnohým z vás za dva týdny, tak hubu:P


Ať jede všechno tak, jak má. Podle řádu života- lásky -smíchu. A toužíte-li po pořádné filmové osvětě, doporučuju tentokrát Válku světů. Ten film mnohé vysvětluje a vyzdvihuje a člověk by si z něj měl vzít to podstatné. Neničme přírodu, tedy náš přirozený ochranný štít. Jiný už mít nebudeme. A pravidlo druhé- mikrokosmos = makrokosmos.

Sledujte vše s pokorou, láskou a pozitivnem a mějte se rádi. ŽEJO? Oni & Ony ví;)

západ slunce pod doubravou
by nebel, space explorer(r)

kosmonaut
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Augi | Web | 5. září 2010 v 16:59 | Reagovat

tak tam bych chtel :)

2 zazvorek | 5. září 2010 v 22:54 | Reagovat

Nemáš takovýho kosmonauta na tričku? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama