Actions of 2010 - kompletní galerie

28. prosince 2010 v 23:47 | nebel |  HUDBA
Tak, dala jsem si pár dní práci a naprosto beze zbytku (+ - 2 akce) jsem doplnila galerii akcí, které jsem letos se svými přáteli stihla navštívit a hlavně prožít. Je toho vskutku nemálo. Na dvacet koncertů, free parties a podobných úletů jsem tento rok stihla obskočit, užít si naplno a vždy bez újmy (téměř). To je úctyhodné. Největší parťákem mi byla letos poprvé slavná to osoba - Kostra 1 alias Marťa. Stala se z ní přes noc systemačka, metalistka i tanečnice:D Nepočítám naše početné večery v Merkuru, Alexu, Pirátovi a kdoví, ještě. Neopomeňme taky Dublin. Ať už bylo veselo, nebo hnusně, s Kostrou se nikdy nelenilo a víkend se užil naplno. Tak to má být;)
Taky slečna karamela má nemalý podíl na letošních akcích, hlavně těch venkovních a velkolepých. Vřelé díky i za odvoz a organizaci.  I pan fishboy se občas překonal a odhodlal se opojit se zvukem na stagích, i když pomálu...
To byly netradiční zážitky. Rok už se chýlí ke konci a bude akorád tak ožíračka v bytě. Já ale věřím, že za rok, tedy už necelý týden, se rozjedou zábavy nové a naplné pecky a že hlavně těch venkovních záležitostí bude v roce 2011 ještě více;)

yes!
Všechny flyers a info k akcím i s obvyklým "povídáním ZDE

koostra system
What about the kostra in da house? Helou, is any system in here?


LETOS ZVÍTĚZIL ZLOMENÝ DNB a tanečnější záležitosti, poprvé byl ale taky rock a tvrdší žánry nezůstaly vniveč. Časům grindu ale na delší dobu odzvonilo a mé ucho se stihlo naplnit něčím významějším:) Co bude příště? Let´s rock a parties again and again;) Hlavně nesmí chybět dobrá společnost- a ta doufám, vždycky bude;) !


by nebel(r) alias KOSTRA 2
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mikel | E-mail | Web | 19. prosince 2011 v 14:04 | Reagovat

Jo jo , moje řeč

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama