The snow is falling..into my heart

3. prosince 2010 v 11:31 | nebel |  napsáno nebel(r)em

Tak zima mne opět dostala. Obnažila mi srdce, stejně jako netradiční písně, které poslední dny poslouchám. "Limbs" od AGALLOCH, je toho jasným důkazem:


Jen řekněte, odolal by tomu snad někdo?

Snažím se odolávat, ale mé skutečné já je vždycky silnější... Sním o ledových ránách, probouzející se za tmy, brodit se třpytícím se sněhem, s placatkou. Nohy ve steelech mrznoucí, však srdce hřeje mě a já nevnímám mráz kolem sebe. Nechci se ztratit v labyrintu, odkud není od jistých chvil pak útěku, jinudy než přes své vlastní stíny. Chci snít a zároveň stát nohama pevně na zemi. Je však zledovatělá a kluzká. Osamělou stezkou jdu vstříc nesplněným přáním, která stále hledám ve hvězdám. Polárka mi svítí na cestu. Vnímám tichost lesa. Cítím něco krásného, cítím vlastní vnítřní sílu. Mohu obejmout celý oceán. Pohledem očích svých, uhranu ledovou pláň. Musím však našlapovat opatrně, led je tenký, každý rychlý krok, může se mi stát záhubou. Placatka je prázdná, pohled  v očích taky...Ale já nenechám zimu vyhrát. Tentokráte pánem zimy, budu se svým žezlem stříbrným, JÁ. A srdce se pomalu otevírá...Chci? Miluji v lese každý strom, můj pohled je jiný, milující, nestrnulý a přece jaksi plochý. Volba padla na pěšáka. Však nic se nevyrovná oněm služebným. Je to tolik let a zima bude krutá... Chci padnout hned při první vlně sněhu? Cítím vibrace energie v každém kousku těla. Ale co intuice, co ta by mi poradila, kdybych uměla číst v jejich naukách? Zvítězí rozum nebo duše?
Jedno je jisté. Sníh padá. A z rampouchů zamrzlých, vždy se napiješ. Cit v prstech mých, do dokonalosti je probuzen. Jen čeká, až se někdo schoulí. Hořkosladké čekání. Bude na konci tohoto věčného běhu sladká odměna?:)

JSEM. CHCI. VÍM. A VĚŘÍM.
nor forest

by Oh ShE nebel(r)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nell | Web | 24. ledna 2011 v 20:45 | Reagovat

Seš dokonala! Ta nejlepsi! taky bych takhle chtela psat...zatim se jen snazim =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama