Květen 2011

Změny zas a znovu- people and things are changing

16. května 2011 v 6:37 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Tak dlouho nenapsat, to musí mít pořádný důvod. Taky jich bylo docela dost. Prvotně to byl nedostatek inspirace, řešení jiných důležitých věcí pro život. Potom byla nejlepší éra - byla jsem zaměstnána tím, co mě skutečně naplňovalo, nebyl ani čas psát, i když bylo hodně o čem. A v poslední řadě nastal takový psychický útlum. Nic se nedařilo, nic mě nebavilo. Teď cítím, že by konečně mohly nastat ony předzvěstné změny. Cítím. V poslední době se oddávám naplno vnitřním pocitům a řidím se šestým smyslem, či chcete intuicí. Co cítím, že se stane, stane se. Ne hned ale během pár dnů, hodin, ba i týdnů... Jak dochází k jakési dokonale očisťující změně, je to takový velký emocionální a událostní kolotoč.

Spousta lidí se ukázalo v pravém světle. Dochází k jakési samovolné čistce přátel a blízkých osob. Kdo skutečně byl dobrý, ten se zády neotáčí. Kdo nebyl tím, kým se zdál, ten prostě ze života mizí nebo se vymazal sám. A já to neberu negativně, ale chápu to jako pozitivní změnu, jen s kostrbatějším průběhem. Kdo byl skutečným přítelem, ten se zase objeví. Kdo byl jen pouhopouhá svině, toho prostě vezme čas a mě to netrápí. Vše má nějak být. A takhle je to poslední dny se vším. Takže doufám, že se ve mne objeví zase ten smysl pro který žít, že přestanu existovat a zase budu naplno žít. Chybí motivace a chuť, ale když se pořádně zamyslím, určitě jí objevím. A pak, události na sebe nenechají jistě čekat.

To je snad vyčerpávající vysvětlení, proč jsem tak dlouho nechala svou přirozenou součást-tedy tenhle blog, takovou dobu stagnovat. Hádám co asi přijde v dalších okamžicích, věřím že ať cokoliv, bude to ve své prapodstatě dobré;)


by nebel(r)