Listopad 2011

RAMMSTEIN..Und die Sonne scheint...In mein gesicht!

11. listopadu 2011 v 0:36 | nebel |  HUDBA
Tuhle kapelu, jak jistě čtenáři mého blogu dobře vědí, miluju už spoustu let. Mnohokrát už měli RAMMSTEIN (dále jen R+) koncert v Praze, nikdy jsem se však na ně kvůli různým okolnostem, nedostala. Jen jsem si tak o nich snila dále v představách, jež se prolínaly s různými životními zážitky, které jsou stejně tak do jedné s hudbou R+ spojené. Tak moc jsem se do nich v pubertě zamilovala, okouzlila mne čímsi magickým píseň "Nebel" a tato přezdívka, stejně jako láska k jejich hudbě a vyjádření emocí, skrze jejich hudbu, vydržela doteď. Mám je ráda čím dál víc a co teprve, až je za den a půl spatřím na VLASTNÍ OČI!!!

Stále je to pro mne velmi vzdálené a přece tak blízko. Stále tomu tak úplně nevěřím, že se mi splní tajný a snad největší (materialisticky-idealistický) SEN!

Za necelých 11 hodin tu máme zbrusunový klip MEIN LAND. Píseň je to textově dosti nekonvenčí a nebojím se předvídat, že klip, na který jsem zatím viděla jen upoutávky, strhne rekord a bude ještě více šokující, než PUSSY před 2 lety.
A co víc, jenom si my, fanoušci stihneme několikráte po sobě vychutnat nový klip a ejhle, Praha bude prvním městem koncertní šňůry, kde bude Mein Land i živě.


Je to neskutečný pocit, bude to vynikající a ničím neporazitelný zážitek, doufám:)

Nebel se konečně ztratí v mlze, splyne s R+ na emocionální úrovni, napojí se na vyšší vibrace a bude ve svém živlu, Wasser und Feuer zussamen!

Radostné očekávání koncertu mne naprosto odzbrojilo od jakýchkoliv dalších emocionálních výlevů... REISE REISE, SEEMANN REISE, UŽ ZÍTRA!!!!!!!!!!! Těšte se na rozsáhlý report,pokud nový, jiný NEBEL nepozbyde slov do konce života...Jaa!Und seinem Augen werde nass...(tuhle chci nechat zahrát jednou na pohřbu...)

Bei nebel(r)