Prosinec 2011

Co se letos stihlo (ne-hudebně) dít aka akce roku 2011

28. prosince 2011 v 0:44 | nebel |  Moje galerie
Tak jak už se chystá konec roku, je samozřejmně čas na nějaké ty bilance apod. Kolik a jakého druhu se jich stihne, netuším. Ale minimálně jednu nemohu vynechat. A to soupis akcí, které jsem letos zažila a prožila. Samozřejmně kromě toho se dělo spoustu událostí, které třeba tak úplně nespadají do této kategorie, anebo pár dnb akcí, ke kterým jsem prostě nenalezla plágo. Nu, nevadí. Tak jako tak, dalo to necelou desítku a co je hlavní, splnil se mi sen a to koncert RAMMSTEIN 12.11.2011. Což je událost naprosto stěžejní! Já doufám, že takovéto hudební sny si budu v následujícím roce nadále plnit a pojede se už i na nějaký ten festival, především na BA. Rammstein jen tak něco nepřekoná. Když si vzpomenu na The CURE z roku 2008, též to byl dlouho nepřekonatelný zážitek. Rammstein ho malinko překonali, ale to proto, že s těmi jsem spjata o kus více a o trochu více té krve;)

Na to, že jsem letos začínala ryze elektronickou akcí a hudbou, skončil rok v náručí převážně black metalové, což je úctyhodné. Dnb naprosto vynechávám a možná, že zase přijde chuť. Momentálně mé srdce patří černému kovu, TURBONEGRO kultu a folkovým (ambient a metal v kombinaci, samozřejmně) záležitostem. Avantgarda navždy;)

Kampak mě hudebně zavane rok další, nechám se překvapit:)


Děkuji především možnosti působit na poli hudebního časopisu Pařát, který mi umožňuje být hvězdám nebe hudebního blízko, jako stát si leckdy tváří v tvář. Sen se stává skutečností a chuť po dobré hudbě roste...A trojúhelníků příbývá...

Jaképak akce jsem měla letos v merku, to se dozvíte, pokud kliknete na následující odkaz;)tak nějak;)

P.S. hudba je ten největší dar!

^^^ ...and what else?

10. prosince 2011 v 0:36 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Psaní se dlouho neprovozovalo, byla ho potřeba, ale nebyl čas. Nevím co, ale cítím, že prostě cosi ze sebe vypsat musím... Je to už taková životní potřeba mé osoby, už byl zkrátka absťák.

Období trojúhelníku, období magického čísla TŘI 3. Nikoliv transkričpní dz. Trojka vládne prosinci, jako triton mořské planině. Drei. Tri. Tres. Three a tak podobně. Dualita nezná mezí a přibírá si k sobě třetí dimenzi. Ale to už je silná káv a co teprve, kdyby přišlo 4D. Nie, ďakujem, radšej knihu...

Snění a iluze umocňujou realitu ještě tvrdší, než doopravdy je. Vlastně je uplně v pohodě, je jaká je. Nic míň, nic víc. A jací jste vy uvnitř? A navenek? A jste takový jací být chcete, nebo jaké vás chce většina (ostatních)? Přirozenost nikdy nemůže být ryzí, dokud má člověk zábrany a sám v sobě se nevyzná. A že té je sakra potřeba k pokojnému bytí...

Strach je největší sobec. Vše souvisí se vším. Vše má svojí dualitu a mnohonásobně více dimenzí. Všechno je jedna a zároveň dva.

Mít všechno nebo nemít nic? Hlavně mít sám sebe, jinak jste ztracení, nehledě na počty. Nejironičtější je znát své chyby, ale nic s nimi nedělat. Nebo se spíš bát je vidět.

Rádoby přemýšlet, ale motat se v kruhu. Vymýšlet a, b a nevidět c. Všechny cesty vedou do Říma? Jasně, pokud zrovna neplavete mořem. To by vám totiž dalo mnohem více úsilí. Ale jak chcete. Jak chci. Chci, nechci?

Je mi zlo a (ne)jsem. Mělo by mi pouze BÝT a srdce klidně bít:)

Zemřela jako had na provázku? Už by mohla, hadice jedna. A místo ní nastoupit normální dospělá, racionálně přemýšlející sebemilující bytost. To bude ještě trvat...S její leností a bázní. Uff.

Je tu black metalové běsnění, chillouty a taky Serj Tankian. A teď, zvol ty správný dveře, kudy se dát. Taky můžeš zvolit uplně jinou cestu. Z trojúhelníku se stává čtverec. Alternativa, tak vymaň se a nadechni se. PROSÍM(SE).