Co se letos stihlo (ne-hudebně) dít aka akce roku 2011

28. prosince 2011 v 0:44 | nebel |  Moje galerie
Tak jak už se chystá konec roku, je samozřejmně čas na nějaké ty bilance apod. Kolik a jakého druhu se jich stihne, netuším. Ale minimálně jednu nemohu vynechat. A to soupis akcí, které jsem letos zažila a prožila. Samozřejmně kromě toho se dělo spoustu událostí, které třeba tak úplně nespadají do této kategorie, anebo pár dnb akcí, ke kterým jsem prostě nenalezla plágo. Nu, nevadí. Tak jako tak, dalo to necelou desítku a co je hlavní, splnil se mi sen a to koncert RAMMSTEIN 12.11.2011. Což je událost naprosto stěžejní! Já doufám, že takovéto hudební sny si budu v následujícím roce nadále plnit a pojede se už i na nějaký ten festival, především na BA. Rammstein jen tak něco nepřekoná. Když si vzpomenu na The CURE z roku 2008, též to byl dlouho nepřekonatelný zážitek. Rammstein ho malinko překonali, ale to proto, že s těmi jsem spjata o kus více a o trochu více té krve;)

Na to, že jsem letos začínala ryze elektronickou akcí a hudbou, skončil rok v náručí převážně black metalové, což je úctyhodné. Dnb naprosto vynechávám a možná, že zase přijde chuť. Momentálně mé srdce patří černému kovu, TURBONEGRO kultu a folkovým (ambient a metal v kombinaci, samozřejmně) záležitostem. Avantgarda navždy;)

Kampak mě hudebně zavane rok další, nechám se překvapit:)


Děkuji především možnosti působit na poli hudebního časopisu Pařát, který mi umožňuje být hvězdám nebe hudebního blízko, jako stát si leckdy tváří v tvář. Sen se stává skutečností a chuť po dobré hudbě roste...A trojúhelníků příbývá...

Jaképak akce jsem měla letos v merku, to se dozvíte, pokud kliknete na následující odkaz;)tak nějak;)

P.S. hudba je ten největší dar!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama