Červenec 2013

Trojí sedmijubileí...epilogue?

7. července 2013 v 13:34 | nebel |  napsáno nebel(r)em
Tak přece se spiraljoker dočkal výročí v podobě magického trojčíslí - trojice šťastným sedem odkrývá letošní narozeniny tohoto blogu. SEDMÉ...

Je opravdu úspěchem, že tyhle stránky se v kyberprostoru drží tolik let. Z deníčku a zápisníku šestnáctky se stala "kultovní" sbírka postřehů, recenzí, reportáží a myšlenek ne tak docela fiktivního žolíka a přestože se během těch let posunula sféra sdělení trochu jinam, v podstatě se blog ubírá stále stejnou cestou a přesně tam, kam se chtěl dostat (nejen blog, ale i osoba, jež mu vdechla život) se po těch letech konečně nachází(m) :)
A to je nádherné zjištění...;) Těch pár čtenářů, kteří blog vždycky nadšeně sledovali, si jistě všimlo, že za poslední rok na blogu téměř nic nového nepřibylo. Skutečně, vzhledem k tomu, že nebelům život se z internetových sfér přesunul do skutečného života a věnuje se trochu jiným věcem, prožívá, zažívá a tak trochu také pracuje na něčem opravdu smysluplném. Ale především našel poslední dílek do své skládačky života ( dnešní tři sedmy jsou zároveň i výročím v životě milostném), no a jak to možná znáte, když je člověk OPRAVDU SPOKOJENÝ A ŠŤASTNÝ, niterní tvorba se prostě příliš nedaří...Anebo se ubírá jinými směry.

Spiral joker byl vždycky blog nešťastného žolíka, který život proklínal i miloval zároveň, ale vždycky mu něco chybělo a přesně o těch nesplněných tužbách tenhle blog byl. Ale už tak docela není...

Z dvojitých vé a tekkno obrázků a touhy přidat se na nějakou "rychtu woe" se mé zájmy přesunuly na skutečné psaní o hudbě a tak trochu vážný zájem o literární svět, i když jen okrajově. Ale ten jolly joker tam někde hluboko pořád je a občas vyleze na povrch, aby všechny okolo včetně sám sebe pobavil, pozlobil a nastolil nekonečné kontinuum otázek ohledně bytí na tomhle světě.

Nezamotejme se do toho a popřejme věčnému a úžasnému spiral jokerovi vše nejlepší! Bez něj by se všechny tužby nesplnily, bez něj by neexistoval tak plnobarevný a pestrý, občas šíleně temný svět Nebelovy duše.

A to je smysl celého universa:)

Chadaš micvach. Because there is no time to spend this time...And she catch her lost breath. But the joker for ever;)


BY NEBEL(R)