To tedy byl rok!

31. prosince 2015 v 14:34 | nebel |  napsáno nebel(r)em
V duchu zázvorkova článku nemohu nechat svůj blog též do konce roku bez alespoň kratičkého uzavření letošního roku. A že to tedy byl rok...

2015:

Rok plný kontrastů, nadějí i pádů. A to všechno se střídalo tak rychle, že prakticky pořád to bylo jako na houpačce. Rok plný hlubokých duševních a duchovních vjemů, ale i pádů na držku, procitnutí z iluzí a v duši pořád to rozjařené dítě, které nepřestává doufat...:)

Už letošní zima byla zvláštně ustrnulá a prázdná, plná zimního spánku ducha i těla, načež jí vystřídalo bujaré jaro, plné nových začátků v tvořivé i povinnostní sféře. Léto bylo obdobné, ještě dynamičtější. Nejhezčí na něm bylo koupání a pobyt v přírodě a v lesích, i když díky vytížení s bakalářkou, toho nebylo zdaleka tolik, kolik jsem si nadějeplně plánovala. Nicméně, vše se vydařilo do puntíku a následoval podzim, plný výkyvů. A to už se dostáváme k aktuální náladě. Vše začalo být takové jiné a přitom dobře známe. Návrat ke kořenům? Snad ano a snad ne. Především co se týče negativ, vyplouvajících na povrch. Pozitivní stránka však byla více než vydařená - obnova metalových akcí, setkání se starými přáteli, nové zážitky a myšlenky:)
To co jsem si odpírala v létě, jsem si podzimními zadumanými procházkami vynahradila dosyta. Poznala pár nových tváří z hudební sféry, získala nové možnosti seberealizace v literárním prostředí a vůbec, v duchovních sférách. Ale to už ovšem na dveře začala klepat jedna povinnost, jež má bedra tíží i nyní. Poslední ZKOUŠKA. Zasahující absolutně do veškerého chodu událostí. Tak uvidíme.
Závěr roku a především letošní Vánoce byly krásné v tom, jak byly díky konstelacím a račím úplňku i jiným aspektům mezi nebem a zemí, rodinné, prožité, dojemné a plné hezkých chvil a povidání. To se ale slovy popsat nedá. Rodinný kruh se opět ukázal jako nerozlomitelný. A tak to má být.
A je tu zase Poslední den v roce. Já ho oslavím snad v tichosti a klidu, však není co slavit. To přijde až trochu později...
Děkuju všem, kdo mě provázeli v tomto roce, v dobrém i zlém, inspirovali a povznesli mého ducha i se mnou strávili chvíle oddychu, zábavy a rozjímání. Rychta byla a ne jednou.

Všem nám přeju aby rok 2016 byl naděje a lásky i pochopení a sdílení plný, úspěšný a šťastný. A odproštěn od bolesti v jakékoliv formě.
Ať je život krásný a hravý naplno a beze strachu!:)by nebel(r)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zazvorek | 3. ledna 2016 v 12:00 | Reagovat

Hodně štěstí a hlavně pevné nervy při té poslední ZKOUŠCE.
A svým způsobem je dobré, že se v průběhu toho roku vystřídalo něco od dobrého i od špatného. Bez toho by člověk pořádně nežil ;-)
Tak mnoho sil do dalšího roku, ať je ve větší míře úspěšný a spokojený a plný inspirace!

2 nebel(r) | 3. ledna 2016 v 14:52 | Reagovat

děkuji zázvorková paní,(právě piju i zázvorkový čaj:D) i vy jste mi byla inspirací v minulém a vlastně každém roce větší či menší mírou našeho UFO letopočtu. Tanž! WKL :)) A vy ať máte tento rok splněný přání i toho nejhlubšího;) o inspiru a pohodě nemluvě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama