A jak jste oslavili Svatojánskou atmosféru vy?

28. června 2018 v 13:38 | nebel |  Moje galerie
Já velice jednoduše. Díky doznívající skvělé náladě po víkendu stráveném u rybníka v přírodě za dunění skvělé metalové muziky, jsem měla dostatek duševní pohody a souznění s přírodou. Jala jsem se proto i začátkem týdne, končícího právě Svatojánskou nocí, upevnit svojí harmonii a nasát skrze přírodu ještě více pozitivní energie. A samozřejmě i oslavit nadcházející letní slunovrat i Noc svatého Jana. Prostě nejmagičtějších několik dnů v roce. Skutečně. Příroda pulsovala v těch dnech příjemným počasím, spoustou slunce a nezapomenutelné nálady přicházející oslavy Slunce.


na téhle první fotce je ta atmosféra asi nejpatrnější. Ten podvečer bylo slunce protkané zlatou energií a vůní dálav. Les prosycený věčným světlem léta a zkrátka to celé bylo takové silně magické. Ani zástupy běžců, které si vybírají tu nejklidnější lesní stezečku mi to rozjímání nijak nerozhodily. Bylo to prostě celé jen mé, každičký nádech přírody a pohyb vánku...


Louka zlatých klasů trávy se tetelila pýchou i když je tak suchá a částečně i zlatá právě z důvodu nedostatku vody. Ten den to přírodě ale snad ani nevadilo. Oslavovala svůj soukromý triumf, příchod letních oddechovin.

Za takové pohledy by se člověk nebál položit leccos. Atmosféra byla skutečně nadčasová, zvláštní, plná nikdy nekončících aeonů věčnosti, současnosti, pomíjivosti, éterického vědomí. Nádhera!

by nebel aeternus (r)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama